Polsko – Andorra 4:0 (kon.) | Dánsko – Austrálie 2:0 (kon.) | Anglie – Belgie 1:0 (kon.)
Norsko – Chorvatsko 1:1 (kon.) | Nizozemsko – Sev. Irsko 6:0 (kon.) | Portugalsko – Turecko 1:3 (kon.)
Dánsko
2:0 (1:0)
Austrálie
Sobota 02.06.2012, 17:00 • Parken, Kodaň • Přípravný zápas

Tímto se s Vámi loučím a u dalších onlajn přenosů na počtenou! (19:04:31)

Utkání skončilo vítězstvím Dánska 2:0, když se ve 32. minutě prosadil z pokutového kopu Daniel Agger a v 68. minutě přidal druhou branku Andreas Bjelland. Nutno dodat, že evropský celek byl po celou dobu utkání lepší a na Euro tak pojede v herní pohodě.

90+2
    I nastavené minuty probíhají na polovině Austrálie, střela Wasse ale skončila nad.

90
    Sudí Damato nastaví 2 minuty.

89
    Schwarzer si nerozuměl se svými obránci, naštěstí pro něj vše dopadlo dobře a Dánové budou "jen" vhazovat.

88
    Útočný faul Australanů, utkání se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci.

86
    Kilkennyho střelu zblokoval Okore.

86
    Přímý kop hostů rozehraje Milligan.

85
    Hosté po dlouhé době na malou chvíli zabydlení na útočné polovině.

83
    Zřejmě poslední střídání na domácí straně, posledních 7 minut si zahraje Jakob Poulsen, který nahradil Kvista.

82
    Mikkelsenova dalekonosná skákavá střela končí těsně vedle branky!

81
    Rommedahl načapán v ofsajdu.

79
    Kahlenberg hodně naivně odevzdal balón Australanům.

77
    Dánové znovu na polovině soupeře, už nejsou ale tak aktivní jako v dosavadním průběhu utkání.

74
    A střídají také domácí, odstoupili Simon Poulsen a Michael Krohn-Dehli, místo nich si posledních 15 minut zahrají Daniel Wass a Tobias Mikkelsen.

74
    Střídání na straně hostů, místo Bresciana přichází Kilkenny.

72
    Neujala se ani tvrdá střela Dennise Rommedahla.

71
    Velikánská šance Nicklase Bendtnera! Dánský forvard mířil osamocen na Schwarzera, samostatný nájezd ale neproměnil!