Roudnice – Králův Dvůr 3:0 (kon.) | Ovčáry – Liberec B 0:1 (kon.) | Letohrad – Chomutov 4:4 (kon.)
Písek – Vltavín 3:2 (kon.)
FC Písek
3:2 (1:1)
Loko Vltavín
Středa 06.06.2012, 17:30Česká fotbalová liga

Je dobojováno. Zápas mezi Pískem a Vltavínem nakonec přinesl velmi pěkných pět branek. Písečtí dvakrát v utkání prohrávali, nakonec ale získávají všechny tři body. Na konečných 3:2 totiž dvě minuty před koncem základní hrací doby upravil Pivoňka a Jihočeši se tak se svými diváky rozloučili vítězstvím. Z Písku se s přáním příjemně prožitého zbytku dne loučí Petr Košatka a Tomáš Němec. (19:28:45)

90+3
    Začala poslední minuta a Písečtí stále drží míč před brankou soupeře, pravděpodobně je již rozhodnuto.

90+2
    Domácí drží míč daleko od své branky, za malý moment navíc budou zahrávat rohový kop.

90
    Dnešní utkání bude nastaveno o tři minuty.

88
    Písek právě vstřelil branku!
    Směr centru mířícího do malého vápna upravil hlavou ROMAN PIVOŇKA a balon zamířil k levé tyčce. Domácí se krátce před koncem poprvé v utkání dostávají do vedení.

85
    Nebezpečný přímý kop odvrácen do zámezí. Rohový kop pro domácí.

85
    Žlutá karta pro hostujícího Františka Škorvánka.

84
    Domácí Zahrádka pronikal hostující obranou a zastavil ho až Kozák za cenu faulu. Domácí budou zahrávat přímý kop z nebezpečné pozice.

82
    Tento kop od praporku se hostům nepovedl, k ohrožení písecké branky vůbec nedošlo.

81
    Hosté vybojovali rohový kop.

78
    Ze hry odejde střelec první domácí branky Karel Krejčí a zastoupí ho na hřišti Roman Zahrádka.

75
    Střídá také Vltavín. Davida Pozníčka nahradí Petr Marčík.

73
    Střídání Písku. Lukáš Šlehófer odejde ze hry a jeho místo na trávníku zaujme Filip Šťastný.

70
    Hosté zatlačili Písecké před jejich branku, závar před Satrapou ale třetí branku Vltavína nepřinesl. Busta odkopl míč včas do bezpečí.

65
    Rohový kop v podání hostujícího celku prolétl vápnem, opticky velmi slibně vypadající akce Vltavínských vážnější ohrožení domácí branky nepřinesla.

60
    Hostující brankář se neshodl s jedním ze svých obránců a MARTIN MOTEJZÍK Čabu následně ukázkově přehodil.

56
    Kop od rohového praporku domácí využít ke druhé trefě nedokázali, hosté v klidu rozehráli balon.