Olomouc B – FKM Vysočina Jihlava 0:1 (kon.) | Hulín – Hlučín 5:0 (kon.) | Ostrava B – Zábřeh 1:3 (kon.)
Brno jun. – Uničov 0:1 (kon.) | Slovácko B – Břeclav 1:3 (kon.)
FC Zbrojovka Brno jun.
0:1 (0:0)
SK Uničov
Středa 06.06.2012, 17:00 • fotbalový stadion na Srbské, v Brně • Moravskoslezská fotbalová liga

Rozhodčí ani nenastavil a rovnou ukončil tento duel. Brňané v něm prohráli 0:1. Uničov rozhodl o své výhře v 76. minutě Kyselým. Já se pro dnešní den loučím a v příští sezóně se budu těšit z městského fotbalového stadionu na Srbské na počtenou. (18:46:32)

90
    Poslední změna v týmu hostů, odešel Jeřábek, přišel Vejvoda. Na straně Brna rovněž závěrečná změna. Přišel Černý, odešel Matyska.

87
    Varaďa zahrál trestný kop z velice solidní vzdálenosti, ale ta koncovka. Ta byla přímo strašidelná. Čas se pro domácí krátí a nějaký tlak nepřichází. Naopak u míče jsou hosté, kteří vybojoval roh.

85
    Dnešní duel sleduje 61 diváků.

81
    Trenér Brna střídá. Ze hry stahuje Stáňu, na zelený pažit nastupuje Jan Hajn.

79
    A Brno pokračuje ve výsledkové mizérii. Předminule podlehlo Jihlavě 6:1, o víkendu doma Zábřehu 3:0 a dnes to nevypadá znovu příliš vesele a radostně.

76
    Uničov právě vstřelil branku!

Tak to vidíte, úplně jsem to přivolal a možná i zakřikl. Kousek za půlící čárou udělal neskutečnou chybu domácí Drbal, hostům tak vznikl brejk dva na jednoho, kterého využil MAREK KYSELÝ. Pro něj nebyl žádný problém dopravit míč do prázdné brány. Uničov kompletně vyšachoval brněnskou obranu, včetně gólmana Veselého. Pátý tým MSFL tak jde do vedení.

75
    Patnáct minut do konce a nic nenasvědčuje tomu, že bychom měli registrovat nějakou změnu stavu. První poločas byl ještě koukatelný, v tom druhé se hrstka diváků musí hodně nudit.

72
    Hostující trenér Machálek podruhé střídá. Z placuje stahuje Nuce, na něj pak vstupuje Tomáš Řehák.

70
    Té se ujal Janoščin a Uvízl musel zasahovat. Míč však viděl a v pohodě ho vyrazil.

69
    Střídající Lukáš Heinz je potrestán žlutou kartou, když zastavil unikajícího Stehlíka. Pro Zbrojovku se rýsuje zajímavá standardka.

66
    Domácím se povedla vstřelit branka, když Uvízl špatně vyběhl, nicméně Lapeš dorážel do prázdné brány z ofsajdu. Radost Brna byla tedy zbytečná.

65
    Střídá také Uničov. Dohrál Krč, zbytek zápasu absolvuje Lukáš Heinz.

64
    Domácí trenér poprvé zasahuje do sestavy. Odchází Denis Frimmel, místo něj přišel na hrací plochu Tomáš Kunc.

62
    Hra postrádá kvalitu, spíše se bojuje. Stále čekáme na nějakou vážnější šanci. Střela Krče byla spíše propagační.