Příbram – Táborsko 2:1 (kon.) | Karviná – Třinec 0:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Šaľa 5:1 (kon.)
Ploiesti – Teplice 3:1 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
5:1 (2:0)
FK Slovan Duslo Šaľa
sk Úterý 10.07.2012, 18:00Přípravný zápas

V Bratislave sa rozpršalo a rozhodca nenadstavoval ani kúsok, aj keď oba tímy striedali viackrát. O góly v druhom polčase sa postarali za domácich v 53. minúte Halenár (z penalty) a v 80. a 87. Piroška (prvý z penalty). Za hostí sa dokázal presadiť Čurgali. Hralo sa bez kariet a v pohodovom tempe. Hostia si nedokázali vypracovať šance a domáci mali veľkú prevahu proti čerstvému druholigovému tímu. Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dnešného dňa.

88
    Slovanisti sa vôbec neponáhľajú s rozohraním rohového kopu a dvoj gólový Juraj Piroška pohodlne kráča k rohovej zástavke.

87
    Slovan dal gól!
    JURAJ PIROŠKA sa nemýlil a posiela loptu do siete po prihrávke od Filipa Šeba z vnútra šestnástky.

85
    Domáci hráči sa nikam neponáhľajú a nehanbia sa s prihrávkami držať loptu na svojej polovici. Do konca zápasu zostáva päť minút.

83
    Hra sa v týchto chvíľach ukľudnila a lopta sa pohybuje prevažne v strednej časti ihriska.

81
    Hráči hostí si absolútne nerozumejú v útoku a "zadarmo" prenechávajú loptu domácemu celku.

80
    Brankár hostí Kolmokov vytihol smer strely JURAJA PIROŠKU, na loptu však nedočiahol a tá končí za jeho chrbtom.

79
    Po faule na Szarku v pokutovom území odpískal rozhodca druhý pokutový kop v dnešnom zápase.

78
    Mamadou Bagayoko sa snažil preniknúť sám, ocitol sa však na zemi a čuduje sa, prečo hlavný arbiter Pavlík neodpískal v jeho prospech.

76
    Piroška krásne vysunul Bagayoka, ten tesne pred čiarou stihol odcentrovať, na jeho škodu však len k obrancovi hostí.

76
    Tvrdá strela Adriana Čermáka po prihrávke od Šeba zblokovala obrana Šale.

74
    Filip Šebo s pokusom o vysunutie Mamadou Bagayoka, nastrelil však len päty tohto krajného obrancu.

73
    Striedanie aj v domácom tíme. Z ihriska odišli Grendel a Lukšík, nahradili ich Čermák a Molnár.

72
    Striedanie v mužstve Duslo Šaľa. Z ihriska odchádza Marius Charizopulos a nahradil ho Oskar Lancz.

71
    Na štadióne na Pasienkoch v Bratislave sa ochladilo a začalo mierne fúkať. Do konca zápasu zostáva približne 20 minút. Uvidíme, čo nám ešte hráči predvedú.

69
    Domáci momentálne s veľkým kľudom na kopačkách a snažia sa o kombinácie. Šaľa takmer bez lopty. Filip Šebo nenašiel centrom svojho spoluhráča v šestnástke.

67
    Pekná kobinácia domácich. V jej závere Juraj Piroška prihráva Filipovi Šebovi do behu a ten triafa len bočnú sieť Kolmokovej brány.

66
    Filip Lukšík sa postavil k rozohratiu priameho kopu. Tvrdou strelou nastrelil len jedného z obrancov tímu hostí.

65
    Faul na Ákosa Szarku pred pokutovým územím znamená priamy kop pre Slovan zo vzdialenosti asi 19 metrov.

Ján Sárközi

Branky: 10. Grendel, 42. Hlohovský, 53. Halenár (pen.), 80. Piroška (pen.), 87. Piroška - 63. Čurgali

ŠK Slovan Bratislava: Kováč - Lukšík, Hlohovský, Grendel, Halenár, Milinkovič, Gorosito, Kladrubský (C), Peltier, Kolčák, Pauschek
    FK Slovan Duslo Šaľa: Kolmokov - Mihálik, Mujkoš, Ďatko, Glenda, Rehák, Gajdoš, Charizopulos, Gešnábel, Sabo, Čirik (C)

Rozhodčí: Pavlík - Somoláni, Cuninka