Příbram – Táborsko 2:1 (kon.) | Karviná – Třinec 0:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Šaľa 5:1 (kon.)
Ploiesti – Teplice 3:1 (kon.)
FC Petrolul Ploiesti
3:1 (0:1)
FK Teplice
Úterý 10.07.2012, 18:00 • Sportplatz SK Kammer • Přípravný zápas

Mužstvo Teplic podlehlo v dalším přátelském utkání rumunskému celku FC Petrolul Ploiesti 3:1. V prvním poločase nehráli hráči Teplic špatně, dostali se do vedení, když se po rychlé akci trefil Aidin Mahmutovič. Po poločase ale teplickým nic nevycházelo a soupeř jim nastřílel tři branky. A to zcela zaslouženě.
    To je pro dnešek vše a těším se zase někdy u onlajnů. Přeji hezký zbytek úterního dne. (19:53:13)

91
    Další střela rumunského hráče končí vysoko nad brankou Grigara.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Míč mají na svých kopačkách hráči Teplic, kombinují ale uprostřed hřiště.

89
    Další rychlý brejk rumunského celku zastavil vyběhnutím Tomáš Grigar.

88
    Rumuni se nikam neženou a drží míč u svého vápna.

87
    Hráčům Teplic se ve druhém poločase vůbec nedaří a kazí i lehké přihrávky.

87
    Zblokovaný centr končí v náručí rumunského brankáře.

86
    Dlouhý nákop teplického hráče sbírají obránci rumunského celku.

85
    Postupný útok zakládají hráči Teplic.

83
    Na hřiště se podívá i David Jablonský, který nahradil Jirsu.

82
    Na dlouhý míč za teplickou obranu si naběhl rumunský útočník, který byl zcela sám před Grigarem. Míč ale netrefil a kopl ho pouze vysoko nad sebe.