Celodenní přehled tenisových zápasů | (kon.) | | | Celodenní přehled tenisových zápasů | (kon.) |
Military družstva - drezura | Německo (kon.) | | | Military jednotlivci - drezura | Yoshiaki Oiwa (kon.) |
Military družstva - terénní jízda | (kon.) | | | Military jednotlivci - terénní jízda | (kon.) |
Do 62 kg - Finále B (muži) | Hasabi (kon.) | | | Do 58 kg - Finále B (ženy) | Escobarová Guerrerová (kon.) |
Do 58 kg - Finále (ženy) | Li Xueying (CHN) (kon.) | | | Do 62 kg - Finále (muži) | Un-Guk (kon.) |
Do 73 kg (muži) | Isajev (kon.) | | | Do 57 kg (ženy) | Matsumoto (kon.) |
C2 - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | K1 - rozjížďky (ženy) | (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka (ženy) | (kon.) | | | Párová čtyřka (ženy) | (kon.) |
Osma (muži) | (kon.) | | | Párová čtyřka (muži) | (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka (muži) | (kon.) | | | Dvojskif (ženy) | (kon.) |
Čtyřka bez kormidelníka (muži) | (kon.) |
200 m volný způsob - rozplavby (ženy) | (kon.) | | | 200 m motýlek - rozplavby (muži) | (kon.) |
200 m polohový závod - rozplavby (ženy) | (kon.) | | | 200 m volný způsob - semifinále (ženy) | (kon.) |
200 m volný způsob - Finále (muži) | Agnel (kon.) | | | 100 m znak - Finále (ženy) | Franklinová (kon.) |
100 m znak - Finále (muži) | Grevers (kon.) | | | 100 m prsa - Finále (ženy) | Meilutyteová (kon.) |
200 m motýlek - semifinále (muži) | (kon.) | | | 200 m polohový závod - semifinále (ženy) | (kon.) |
Vzduchová puška 10 m (muži) | Moldoveanu (kon.) | | | Skeet (muži) | (kon.) |
Jednotlivci (muži) | (kon.) | | | Jednotlivci (ženy) | (kon.) |
Zápasy ve skupinách (muži) | (kon.) | | | Zápasy ve skupinách (smíšená čtyřhra) | (kon.) |
Pablo Abian - Petr Koukal | 2:1 (kon.) | | | Zápasy ve skupinách (muži) | (kon.) |
Zápasy ve skupinách (ženy) | (kon.) | | | Zápasy ve skupinách (smíšená čtyřhra) | (kon.) |
Dvouhra (muži) | (kon.) | | | Dvouhra (ženy) | (kon.) |
Do 69 kg (muži) | (kon.) | | | Do 52 kg (muži) | (kon.) |
Do 81 kg (muži) | (kon.) |
Závody mužů | (kon.) | | | Závody žen | (kon.) |
10m věž synchron (muži) | Cchao, Čang (kon.) |
Víceboj družstva - Finále (muži) | Čína (kon.) |
Kord, jednotlivci (ženy) | Shemyakinová (kon.) |
Jižní Korea - Nový Zéland | 2:0 (kon.) | | | Austrálie - JAR | 6:0 (kon.) |
Španělsko - Pákistán | 1:1 (kon.) | | | Nizozemsko - Indie | 3:2 (kon.) |
Velká Británie - Argentina | 4:1 (kon.) | | | Německo - Belgie | 2:1 (kon.) |
Španělsko - Čína | 11:6 (kon.) | | | Itálie - Austrálie | 8:10 (kon.) |
Velká Británie - Rusko | 6:7 (kon.) | | | Maďarsko - USA | 13:14 (kon.) |
Ondřej Krásný
3. kolo
Jike ZHANG (CHN) - Bora VANG (TUR)
Vladimir SAMSONOV (BLR) - William HENZELL (AUS)
Tyanyi JIANG (HKG) - Alexey SMIRNOV (RUS)
Saehyuk JOO (KOR) - Hyok Bong KIM (PRK)
Dmitrij OVTCHAROV (GER) - Paul DRINKHALL (GBR)
Adrien MATTENET (FRA) - Weixing CHEN (AUT)
Michael MAZE (DEN) - Kalinikos KREANGA (GRE)
Jun MIZUTANI (JAP) - El -Sayed LASHIN (EGY)
Timo BOLL (GER) - Noshad ALAMIYAN (IND)
Adrian CRISAN (ROU) - Zhiwen HE (SPA)
Alexander SHIBAEV (RUS) - Andrej GACINA (CRO)
CHUANG (TAI) - Daniel ZWICKL (HUN)
Sangeun OH (KOR) - Marcos FREITAS (POR)
Seyia KISHIKAWA (JAP) - GIONIS (GRE)
Ning GAO (SIN) - Bojan TOKIČ (SLO)
Hao WANG (CHN) - Werner SCHLAGER (AUT)
Jike ZHANG (CHN) - Bora VANG (TUR)
Vladimir SAMSONOV (BLR) - William HENZELL (AUS)
Tyanyi JIANG (HKG) - Alexey SMIRNOV (RUS)
Saehyuk JOO (KOR) - Hyok Bong KIM (PRK)
Dmitrij OVTCHAROV (GER) - Paul DRINKHALL (GBR)
Adrien MATTENET (FRA) - Weixing CHEN (AUT)
Michael MAZE (DEN) - Kalinikos KREANGA (GRE)
Jun MIZUTANI (JAP) - El -Sayed LASHIN (EGY)
Timo BOLL (GER) - Noshad ALAMIYAN (IND)
Adrian CRISAN (ROU) - Zhiwen HE (SPA)
Alexander SHIBAEV (RUS) - Andrej GACINA (CRO)
CHUANG (TAI) - Daniel ZWICKL (HUN)
Sangeun OH (KOR) - Marcos FREITAS (POR)
Seyia KISHIKAWA (JAP) - GIONIS (GRE)
Ning GAO (SIN) - Bojan TOKIČ (SLO)
Hao WANG (CHN) - Werner SCHLAGER (AUT)
Jike ZHANG (CHN) - Vladimir SAMSONOV (BLR)
Tianyii JIANG (HKG) - Hyok Bong KIM (PRK)
Dmitrij OVTCHAROVIC (GER) - Weixing CHEN (AUS)
Michael MAZE (DEN) - Jun MIZUTANI (JAP)
Timo BOLL (GER) - Adrian CRISAN (ROU)
Andrej GACINA (CRO) - CHUANG (TPE)
Sangeun OH (KOR) - Senyia KISHIKAWA (JAP)
Ning GAO (SIN) - Hao WANG (CHN) (15:35:41)