Pondělí 30.07.2012, 16:30Olympijské hry - Stolní tenis

Ning Ding (CHN) - Ai Fukuhara (JPN)
    Tianwei Feng (SIN) - Kyungah Kim (KOR)
    Kasumi Ishikawa (JPN) - Yuegu Wang (SIN)
    Jia Li (NED) - Xiaoxia Li (CHN) (18:53:59)

Wang (SIN) zvládla i závěr sedmého setu a raduje se tak z vítězství 4:3 a postupu do čtvrtfinále.

Yuegu Wang (SIN) vede 8:5 a je kousek od vytouženého postupu.

Pavlovičová (BLR) své vedení neudržela a šestý šest prohrála 9:11. O postupujícím tak bude muset rozhodnout sedmá sada.

Pátý set Pavlovičová (BLR) nezvládla, když jej prohrála 7:11, v tom šestém ale vede již 4:0.

Už se tedy hraje pouze na jednom stole: o poslední postupové místo svádějí boj Yuegu Wang (SIN) a Viktoria Pavlovičová (BLR), která vede 3:1 na sety.

Jia Li (NED) to měla ve čtvrtém kole hodně těžké. Se Samarovou (RUM) si ovšem nakonec dokázala poradit a vybojovala vítězství 4:2.

Definitivně dobojováno už máme také v zápase mezi Miyoung Park (KOR) a Xiaoxia Li (CHN). I přes nadějný začátek korejské reprezentantky se nakonec z celkového vítězství v poměru 4:1 raduje podle očekávání Číňanka.

Viktoria Pavlovičová (BLR) pokračuje v nastoleném trendu. Na další vítězný set, už třetí v pořadí, se ale tentokrát pořádně nadřela (14:12).

Jako pátá si postup do čtvrtfinále zajišťuje Kasumi Ishikawa (JPN)! Polku Qian Li porazila 4:1 na sety.

Elizabeta Samarová (RUM) tentokrát na Jia Li (NED) nestačila. V pátém setu prohrála 9:11 a je v nezáviděníhodné situaci, jelikož celkově to je 2:3 v její neprospěch.

Xiaoxia Li (CHN) vede nyní 6:3 a mílovými kroky míří za postupem do čtvrtfinále.

To Kasumi Ishikawa (JPN) se na vedení 3:1 pořádně nadřela. Čtvrtý set nad Polkou Qian Li vyhrála těsně 14:12.

Xiaoxia Li (CHN) se konečně rozjela. Miyoung Park (KOR) v posledním setu přehrála jednoznačně 11:5 a celkově vede už 3:1.

Elizabetě Samarové se před začátkem čtvrtého kola příliš nevěřilo, tato rumunská hráčka ale ukazuje, že umí být hodně nebezpečná. Vždyť s Jia Li (NED) svádí naprosto vyrovnanou partii. Aktuální stav jejich duelu je 2:2.

Pavlovičová z Běloruska vyhrála nad Yuegu Wang (SIN) třetí set 11:4 a otáčí tak stav utkání ve svůj prospěch.

Tuhý boj mezi Elizabetou Samarovou (RUM) a Jia Li (NED) i nadále pokračuje. Třetí set jejich zápasu byl opravdu hodně vyrovnaný, o čemž nejlépe vypovídá konečný stav 13:11 ve prospěch holandské hráčky.

Také Xiaoxia Li (CHN) ukazuje konečně své kvality naplno. Nad Park (KOR) vyhrála druhý set 11:6.

Pavlovičová (BLR) se začíná zvedat. Nejprve vyhrála druhý set 11:7, čímž vyrovnala celkově na 1:1, ve třetí sadě pak vede už 4:0.