Japonsko – Jihoafr. republika 0:0 (kon.) | Kanada – Švédsko 2:2 (kon.) | USA – KLDR 1:0 (kon.)
Francie – Kolumbie 1:0 (kon.) | Nový Zéland – Kamerun 3:1 (kon.) | V. Británie – Brazílie 1:0 (kon.)
Kanada
2:2 (1:2)
Švédsko
Úterý 31.07.2012, 15:30 • St. James´ Park • Olympijské hry - ženy
Sledujte:

Hezký zbytek dne. (17:24:58)

Utkání mezi Kanadou a Švédskem nakonec končí smírným výsledkem 2:2. Evropanky dnes smutnit nemusí, jelikož měly postup do dalších bojů již zajištěn. Příště by je ale ztráta dvougólového vedení mohla velice mrzet. Do vedení dostala výběr tří korunek ve 14. minutě Hammarstromová. O dvě minuty přidala další trefu Jakobssonová a vypadalo to, že si Švédky dokráčí pro vítězství. Kanada ale dokázala krátce před přestávkou snížit zásluhou Tancrediové a stejná hráčka pak šest minut před koncem základní hrací doby zařídila i vyrovnání.

Do dalších bojů postupuje ze skupiny F kromě Švédska a Kanady také Japonsko.

90+3
    Z rohového kopu Mathesonové nic nebylo.

90+2
    Kanaďanky pohodlně kombinují na své polovině. S bodem jsou, zdá se, nad míru spokojeny.

90+1
    Již běží nastavený čas.

88
    Poslední změna v kanadské sestavě. Dolů jde Schmidtová, opačným směrem putuje Parkerová.

86
    Zápas končí pro Naultovou, místo které si na posledních pár minutek zakope Stewartová.

84
    Kanada právě vstřelila branku!
    Nedáš, dostaneš! MELISSA TANCREDIOVÁ srovnává přesnou hlavičkou k tyči na 2:2!

81
    Třetí gól Švédek měla na kopačce Almgrenová, ta však minula prázdnou branku!

77
    Po patičce Kyleové se k dělovce dostala Sinclairová. Míč ale zaplachtil mimo branku.

75
    Kanadská lavička posílá do hry čerstvou krev. Kyleová se bude snažit pomoci svým spoluhráčkám ke srovnání, pro Filignovou duel skončil.

73
    Nadějnou akci Kanady pokazila Mathesonová nepřesnou přihrávkou.

71
    Obraz hry je v posledních minutách téměř neměnný. Kanaďanky se vehementně snaží něco udělat s nepříznivým stavem, proti pozorné švédské obraně se ale nedokážou zámořské hráčky prosadit.

67
    Za svůj faul na půli hřiště obdržela Nilssonová žlutou kartu.

64
    Filignová stála v ofsajdu.

63
    Druhá změna ve švédské sestavě. Ze hry je stažena Asllaniová, místo které si zahraje Almgrenová.

61
    Střídající Lisa Dahlkvistová se zapisuje do listiny potrestaných hráček.

58
    Ačkoliv se Schelinová hnala proti značné přesile, nakonec dokázala svou sóloakci dovést k finální střele. A její pokus prolétl jen těsně vedle levé tyče!