Japonsko – Jihoafr. republika 0:0 (kon.) | Kanada – Švédsko 2:2 (kon.) | USA – KLDR 1:0 (kon.)
Francie – Kolumbie 1:0 (kon.) | Nový Zéland – Kamerun 3:1 (kon.) | V. Británie – Brazílie 1:0 (kon.)
Velká Británie
1:0 (1:0)
Brazílie
Úterý 31.07.2012, 20:45 • Wembley Stadium, Londýn, Anglie. • Olympijské hry - ženy
Sledujte:

Přeji vám hezký zbytek večera a někdy opět na počtenou. (22:37:44)

Domácí fotbalistky si ve druhém poločase mohly potvrdit vítězství z pokutového kopu, avšak Smithová ho neproměnila. Jihoameričanky si však v závěru klání nedokázaly připravit žádný tlak, takže Britky v klidu dokráčely ke třem bodům.

Velká Británie nakonec poráží Brazílii díky brance Houghtonové z druhé minuty duelu, čímž si tak vybojovala první příčku ve skupině E. Brazilky ale příliš smutnit nemusí, mezi nejlepší osmičku se podívají z druhého místa.

90+2
    Britky se bez větších problémů drží na polovině Brazílie.

90+1
    V útoku jsou domácí hráčky, které si vybojovaly rohový kop.

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty.

90
    Rosanaová z třiceti metrů našla jen na brankové čáře čekající Bardsleyovou.

89
    Brazilky jsou už docela frustrované, více faulují, což je samozřejmě pro Britky příhodné.

88
    Tentokrát musela Andreiaová hodně ven z brány, aby odkopla dlouhý britský pas.

87
    Brazilky se ale zatím musí spíše bránit, než aby útočily, čímž usnadňují soupeřkám vítězství v tomto duelu.

86
    Britky se dopustily útočného faulu, míč tak získávají brazilské hráčky.

84
    Poslední střídání zápasu, Fara Williamsová zaskočí za Karen Carneyovou, Ellen Whiteová pak za Kelly Smithovou.

83
    Ty nyní zatlačily své sokyně, Brazilky se však osvobodily dlouhým odkopem.

82
    Vše zatím směřuje k tomu, že k vítězství ve skupině E dokráčí domácí fotbalistky.

81
    Martaová pálila z kroku, což se projevilo i na její střele, která byla málo důrazná a nepřesná.

80
    Jihoamerický tým pomalu rozehrává akci ze své poloviny.

79
    Na druhé straně mohly Brazilky zahrozit z rohu, ale ony míč mezi tři tyče nedopravily.