HC Energie Karlovy Vary
2:1 (0:0, 1:1, 0:0)
SKA Petrohrad
Středa 01.08.2012, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Zápasy mládeže

Je dobojováno. Junioři karlovarské Energie hráli s juniory ruského Petrohradu po šedesáti minutách nerozhodně 1:1. Za Karlovy Vary se trefil Marek Švec a za hosty vyrovnával Andrej Ryašentsev. Poté přišly na řadu samostatné nájezdy, které vyšly lépe domácímu celku, který tak v toto utkání vyhrál. Sledovali jsme dobré utkání, plné brankových příležitostí, tvrdých střetů a celkově hezkých hokejových momentů. (20:17:28)

60:01
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Rozhodující nájezd proměnil střelou mezi betony ruského brankáře Aleš Půlpán.

Mezi betony hostující brankáře se trefil Aleš Půpán.

Pořadí střelců se vystřídalo. Na Feča nevyzrál ani Dmitrii Kališev.

Na Davida Feča nyní nevyzrál Michal Tichonov.

Dobrou kličku předvedl i Martin Funk, který překonává ruského brankáře.

Parádní trefa Kirilla Gavrilova.

Ale vzápětí vyrovnává parádní kličkou karlovarský Jiří Klimíček.

První branku v samostatných nájezdech dává Andrej Ryašentsev.

Karlovarský Tomáš Harkabus také branku nedává.

Davida Feča nepřekonal svojí kličkou ani Volodymir Cherdak.

Domácí Lukáš Vrána zkoušel kličku, ale puk skončil v lapačce ruského brankáře.

Ruský Dmitrii Čalyšev netrefuje branku Davida Feča.

Jako první jel karlovarský Marek Švec, ale Bogdanova blafákem nedokázal překonat.

Po šedesáti minutách skončilo utkání nerozhodně 1:1 a na řadu přichází samostatné nájezdy.