HC Energie Karlovy Vary
2:1 (0:0, 1:1, 0:0)
SKA Petrohrad
Středa 01.08.2012, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Zápasy mládeže

Je dobojováno. Junioři karlovarské Energie hráli s juniory ruského Petrohradu po šedesáti minutách nerozhodně 1:1. Za Karlovy Vary se trefil Marek Švec a za hosty vyrovnával Andrej Ryašentsev. Poté přišly na řadu samostatné nájezdy, které vyšly lépe domácímu celku, který tak v toto utkání vyhrál. Sledovali jsme dobré utkání, plné brankových příležitostí, tvrdých střetů a celkově hezkých hokejových momentů. (20:17:28)

60:01
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Rozhodující nájezd proměnil střelou mezi betony ruského brankáře Aleš Půlpán.

Mezi betony hostující brankáře se trefil Aleš Půpán.

Pořadí střelců se vystřídalo. Na Feča nevyzrál ani Dmitrii Kališev.

Na Davida Feča nyní nevyzrál Michal Tichonov.

Dobrou kličku předvedl i Martin Funk, který překonává ruského brankáře.

Parádní trefa Kirilla Gavrilova.

Ale vzápětí vyrovnává parádní kličkou karlovarský Jiří Klimíček.

První branku v samostatných nájezdech dává Andrej Ryašentsev.

Karlovarský Tomáš Harkabus také branku nedává.

Davida Feča nepřekonal svojí kličkou ani Volodymir Cherdak.

Domácí Lukáš Vrána zkoušel kličku, ale puk skončil v lapačce ruského brankáře.

Ruský Dmitrii Čalyšev netrefuje branku Davida Feča.

Jako první jel karlovarský Marek Švec, ale Bogdanova blafákem nedokázal překonat.

Po šedesáti minutách skončilo utkání nerozhodně 1:1 a na řadu přichází samostatné nájezdy.

60:00

59:30
    Domácí obrana nepouští Petrohrad do žádné větší šance.

59:04
    Oddechový čas pro domácí.

59:04
    Vhazuje se v obranném pásmu Petrohradu.

58:03
    Dobrá přihrávka Otto Nováka a zcela sám se řítil na hostujícího brankáře Lukáš Vrána, ale nedokázal svoji šanci proměnit. Bogdanov zasáhl výborně pravým betonem.

57:54
    Vhazuje se ve středním pásmu.

57:34
    Do dobré šance se proháčkoval Tomáš Harkabus, ale jeho střelu Bogdanov chytá. To nebyla vůbec špatná příležitost.

57:15
    Energie se usadila v obranném pásmu Petrohradu.

56:50
    Rozhodčí píská přihrávku rukou. Vhazuje se ve středním pásmu.

56:20
    Hosté mají puk na svých hokejkách a stále se tlačí před branku Energie. Evidentně chtějí utkání rozhodnout.

55:21
    Hostující Konstantin Kučkin postupoval zcela sám z levé strany na Davida Feča, ale ten opět zasáhl skvěle betonem.

55:06
    Hlavní rozhodčí píská až nyní. Zakázané uvolnění Petrohradu.

54:30
    Hraje se dlouho bez přerušení.

53:44
    Hosté teď vyslali na branku domácích několik střel, ale všechny karlovarská obrana zblokovala a David Fečo tak neměl žádnou práci.

53:01
    Hosté jsou nyní aktivnější a stále se tlačí před branku domácích.

52:01
    Ani tentokrát však hráči Karlových Varů nevystřelili.

51:50
    Energie opět kombinuje před Bogdanovem.

51:02
    Ke střele se dostal Egor Šelokov, ale i jeho pokus David Fečo kryje.

50:37
    Energie kombinovala v obranném pásmu Petrohradu, ale nepřesnou přihrávku se sama vytlačila do vlastní třetiny.

49:48
    A opět buly v obranném pásmu Karlových Varů.

49:31
    Zakázané uvolnění Energie.

49:29
    Z velké dálky to zkoušel jeden z domácích obránců, ale Bogdanov byl pozorný a střelu vyráží do rohu kluziště.

49:16
    Hostující brankář dobře zasáhl před dotírající hráči karlovarského týmu.

49:00
    Dobrá střela Egora Šelekova končí těsně vedle domácí branky.

48:07
    Po buly se ke střele dostal Jakub Matyáš, ale jeho rána byla také zablokována a končí nad brankou ruského celku.

48:01
    Buly v obranném pásmu Petrohradu.

46:11
    Sám na Feča postupoval Vladislav Borisov, ale karlovarský brankář zasáhl dobře levým betonem.

45:29
    Puk mají na svých hokejkách hráči Energie.

44:52
    Po chybě domácí obrany se dostal ke střele Gaidaš, ale jeho pokus byl zblokovaný.

44:30
    Buly v obranném pásmu Karlových Varů.

44:06
    Šikovně z úhlu to nyní zkoušel Konstantin Kuchkin, ale Fečovo branku přestřelil.

43:42

43:30

42:45
    Ke střele se ale dostal ruský Egor Šelokov, ale jeho ránu Fečo v pohodě kryje.

42:30
    Domácí zakládají další útočnou akci.

42:07
    Buly v obranném pásmu domácích.

41:41
    Domácí jeli dva na jednoho, ale Matěj Zadražil na hostujícího brankáře nevyzrál. Při svém úniku byl faulován, na dvě minuty odchází za sekání Volodymir Cherdak.

41:26
    Za nedovolené bránění vyloučen domácí obránce Jan Urbančok.

41:03
    Zakázané uvolnění domácích.

40:26

40:25
    V obrovské šanci se ocitl domácí Matěj Zadražil, ale netrefil prázdnou branku!

40:02
    Úvodní buly třetí třetiny vyhrála Energie.

40:01

Hráči už jsou na ledě, utkání začne za malou chvíli.

Ve druhé třetině jsme viděli dvě branky. Nejprve se prosadil parádní střelou domácí Marek Švec, ale o několik minut později vyrovnal hostující Andrei Ryašentsev. Sledujeme zajímavé utkání plné brankových příležitostí. Třetí třetina začne přibližně v 19:34.

40:00

39:56
    Ke střele se ještě dostal Štěpán Csamango, ale jeho pokus končí v lapačce Bogdanova.

39:30
    Petrohrad vyhazuje.

39:19
    Nikita Bogdanov ukryl puk ve své lapačce. Buly v obranném pásmu Petrohradu.

39:00
    Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

38:33
    Na dvě minuty vyloučen za sekání ruský Volodymir Cherdak.

38:28
    Dělovka Aleše Půlpána končí těsně vedle.

27:30
    Dobrá střela karlovarského Matěje Zadražila, ale Bogdanov si levý horní roh své branky pohlídal. Stav utkání se tak nemění.

36:40
    Ke střele se dostal domácí Patrik Korytko, ale jeho slabý pokus Bogdanov kryje.

36:25

35:51
    Ofsajd karlovarského týmu.

35:31
    Hosté odpalují puk až za branku Energie.

35:00
    Energie kombinuje v obranném pásmu Petrohradu. Zatím se ale nedostala ke střele.

34:24
    Vyloučen hostující Kirill Gavrilov.

33:58
    Střelu ruského obránce v pohodě chytá karlovarský David Fečo.

33:22
    Ke střele se dostal Štěpán Csamango, ale jeho střelu hostující brankář chytá. Do dobré šance se vzápětí dostal i Jiří Klimíček, ale ani on ruského brankáře nepřekonal.

32:55
    Hraje se v obranném pásmu hostů.

32:05
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Hosté využívají přesilovku. Za brankou míchal s pukem Andrej Čalyšev, který poté přihrál zcela volnému ANDREJI RYAŠENTSEVOVI, který zasunul puk za záda domácího brankáře.

31:12
    Hosté jsou stále aktivnější a neustále se tlačí před branku Energie. Karlovarská obrana je zatím ale pozorná a nutno dodat, že má i trochu štěstí.

30:32
    Dvě minuty za podražení dostává domácí brankář David Fečo. Trest odpykává Patrik Korytko.

30:32
    Hostující Ivan Barabanov se ocitl zcela sám před domácí brankou, ale jeho střela končí na tyči.

30:20
    Oba týmy střídají brankáře. Do domácí branky se postavil David Fečo, do hostující Nikita Bogdanov.

29:48
    Parádní hit ruského hráče odnesl Štěpán Csemengo.

28:53
    Vyloučení na obou stranách. Za hrubost je vyloučen ruský Grebenšikov a karlovarský Troška.

28:28
    Do dobré šance se dostal petrohradský Grebenšikov, ale ani on nepřekonal Pavla Krajčoviče. Ten dnes zatím chytá velmi dobře a drží svůj celek.

27:41
    Buly před brankou Energie.

27:36

27:21
    Střela ruského obránce je sražena nad branku Krajčoviče. Buly v obraném pásmu Energie.

26:50
    Ofsajd hostů.

26:40
    Energie se zatím úspěšně brání.

25:35
    Vyloučen domácí kapitán Adam Schusser za držení.

25:35
    Petrohrad nyní domácí celek tlačí. Jeden z ruských hráčů dokonce nastřelil tyč Krajčovičovo branky.

24:54
    Hosté teď zatopili před brankou Energie. Do dobré šance se dostal Čalyšev, ale branku domácích přestřelil.

24:16
    Parádní kombinační akce domácího celku. Energie se dostala do přečíslení dva na jednoho, ke střele se dostal MAREK ŠVEC, který krásnou ranou otevírá skore utkání. Nalimov neměl proti jeho ráně šanci.

23:30
    Hostující brankář neudržel lehké nahození, k zakončení se dostal karlovarský Marek Švec, ale netrefil branku. To byla další dobrá šance Energie.

22:43
    Energetici opět kombinovali v pásmu hostů, ale ke střele se nedostali.

22:19
    Buly v obranné třetině Petrohradu.

21:20
    Z pravé strany postupoval na branku domácích Gavrilov, ale jeho střelu Krajčovič vyráží. Ten následně chytil i střelu Gaidaše, který zůstal sám před brankou.

20:51
    Domácí drží puk a snaží se dostat před branku Petrohradu. Ten zatím velmi pozorně brání.

20:02
    Úvodní buly druhé třetiny vyhrál Petrohrad.

20:01

Hráči už nastupují na led.

První třetina je minulostí. Branky jsme se v ní nedočkali, a to i přesto, že si oba týmy vytvořily několik slibných šanci. Aktivnější byli určitě domácí hráči. Druhá třetina začne přibližně v 18:46 hodin.

20:00

19:18
    Po tvrdém zákroku zůstává ležet na lede hostující Kirill Mironishin.

19:00
    Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:36
    Energetici se opět tlačili před branku Petrohradu. Před dotírajícím Táborským sebral puk Nalimov. Buly v pásmu hostů.

18:10
    Puk mají svých hokejkách hosté.

17:14
    Buly v pásmu Petrohradu.

16:50
    Do velké šance se málem dostal Kuchkin, kterému nahrával Gaidash. Hostující hráč ale puk netrefil.

16:14
    Energetici se tlačili před branku Petrohradu, puk raději ukryl Nalimov. Buly v pásmu hostů.

15:30
    Potlesk diváků si teď za svůj tvrdý zákrok vysloužil Štěpán Csamango.

14:20
    Do velké šance se dostal karlovarský Oto Táborský, ale sám před brankářem Nalimovem neuspěl. Hosté jsou v plném počtu.

14:10

13:20
    Oba týmy zatím pozorně brání.

12:46
    Další vyloučení. Na trestnou lavici jde za sekání hostující Denis Aleksandrov.

12:40

12:12
    Dvě minuty si odsedí i Aleš Půlpán, držení hole.

11:48
    Energie se zatím nedostala do útočného pásma.

11:23
    Ofsajd domácích.

11:20
    Hosté se ale zatím dobře brání. Puk je v pásmu Energie.

10:31
    Vyloučen byl hostující Gaidash za držení protihráče.

10:25
    Dobrá střele Marka Švece, ale puk vyrazil levým betonem Nalimov.

09:33
    Domácí se tlačili před branku Petrohradu, ale útok skončil zakázaným uvolněním.

09:01
    Puk sebral Krajčovič. Buly v pásmu Energie.

08:34
    Domácí kombinovali, ale jejich útok skončil ofsajdem.

07:59
    Další střela karlovarských hráčů, ruský brankář byl opět pozorný.

07:48
    Nahození domácího Nováka v pohodě sebral Nalimov.

07:13
    Ke střele se dostal petrohradský Kuchkin, ale jeho slaby pokus neohrozil domácí branku.

06:52
    K vidění teď bylo několik nepřesných přihrávek.

06:13
    Ofajsd Energie. Vhazuje se ve středním pásmu.

05:30
    Obrovská příležitost hostů. Před brankou se šikovně otočil Vladislav Borisov, ale jeho pokus končí těsně mimo. Krajčovič by neměl šanci.

04:28
    Dvě střely domácího celku. Dobrou příležitost měl Marek Švec, ale střela mu nesedla.

04:21
    Další zakázaného uvolnění Petrohradu.

03:57
    Ke střele se dostal hostující Kuchkin, ale Krajčovič byl na svém místě.

03:36
    A další zakázané uvolnění ruského celku.

03:26
    Zakázané uvolnění Petrohradu.

03:20
    U puku jsou hosté, kteří kombinují ve své třetině.

02:30
    Domácí mladíci jsou zatím aktivnější.

01:55
    Ke střele z velké dálky se dostali i hosté, ale Krajčovič byl pozorný.

01:45
    Zakázané uvolnění hostů.

01:20
    První střelu na branku Petrohradu vyslal Aleš Půlpan, na hostujícího brankáře ale nevyzrál.

00:30
    Buly v pásmu ruského celku.

00:15
    Hosté se ihned tlačí před branku domácího celku.

00:02
    Úvodní buly vyhrál Petrohrad.

00:01

V brance domácího výběru začne Pavel Krajčovič.

Hráči se už trousí na led. Utkání začne za malý okamžik.

Domácí celek vede Tomáš Mariška, hosty trénuje Ilya Gorbushin.

HC Energie Karlovy Vary: Krajčovič (Fečo) Schusser "C", Troška, Klimíček, Gombár, Urbančok, Novák, Funk, Matyáš, Švec, Sýkora, Zadražil, Harbakus, Vrána, Flek, Táborský, Kubáč, Půlpán, Korytko, Hroch, Csamango

SKA Petrohrad: Nalimov (Bogdanov) - Gavrilov, Feklistov, Mironishin, Shelokov, Gaidash, Grebenshikov, Borisov, Yatskanich, Vashenko, Kuchkin, Ryashentsev, Barabanov, Tikhonov, Nikolalev, Kliauzo, Chalyshev, Anisimov "C", Cherdak, Aleksandrov, Orlichov

Oba týmy se už rozcvičují, utkání začne přibližně za 20 minut.

Přeji krásný den všem hokejovým fanouškům. Dnes je na programu přátelské utkání juniorů mezi týmem HC Energie Karlovy Vary a ruským Petrohradem. Karlovarský tým se připravuje na první ročník v prestižní MHL a podřídil tomu také letní přípravu, ve které se utká s opravdu kvalitními týmy. Už v pátek v Karlových Varech startuje 2. ročník Vemex Cupu. Na tomto turnaji se kromě karlovarských mladíků představí také Bílí Tygři z Orenburgu, kteří také hrají MHL, potom Piráti z Chomutova a již zmiňovaný SKA 1946 Petrohrad. Obsazení turnaje je tedy velmi kvalitní a bude se na co dívat.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.