Olomouc – Vítkovice 3:2 (kon.) | Barys – Sparta 5:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kometa Brno 4:3 (kon.)
Liberec – Lev 2:3 (kon.) | Kladno – Chomutov 1:5 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 3:2 (kon.)
Benátky n/J – Hr. Králové 4:2 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
4:3 (2:1, 1:0, 1:2)
HC Kometa Brno
Čtvrtek 02.08.2012, 17:30 • ZS Kotlina • Přípravné zápasy

58:10
    Zbytečný faul Romana Vondráčka (HBR) na polovině hřiště. Provinil se podražením.

48:22
    Tomáš Svoboda (KOM) dostává dvě minuty za držení protihráče.

43:41
    Síly na ledě se srovnají. Protivný (HBR) inkasuje trest za hákování.

43:27
    Ale ne na dlouho. Vlastimil Bilčík totiž putuje za katr za nedovolené bránění.

36:18
    Meidl byl holí zasažen do obličeje, za což si jede Martin Dočekal (KOM) odpykat dvě minuty.

30:10
    Radim Ostrčil (HBR) dostává dvě minuty za nedovolené brání a k tomu ještě desetiminutový osobní trest.

27:14
    Útok Komety přerušuje hvizd rozhodčího. Faulem se totiž provinil Tomáš Malec (KOM). Dvě minuty za krosček.

17:52
    Ondřej Dlapa (KOM) hrál s nedovolenou výstrojí. Vyfasoval za to dvě minuty.

15:06
    Možnost pro Kometu srovnat krok. Třetina (HBR) vyloučen za vysokou hůl.

04:52
    Jakub Koreis (KOM) dostává dvě minuty za napadení.

Pavel Buňat

Branky a nahrávky: 12. Endál (Vondráček), 12. Meidl (Pavlík), 40. Endál (Ondráček, R. Vondráček), 41. Endál (Vondráček, Knotek) - 13. Vondráček, 45. Holec, 53. Dočekal (Hruška)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Suchan (Opršal) - Knesl, Morava "C", Soldán, Protivný, Jelínek, Blažek, Pavlík, Ostrčil - Třetina, Polodna "A", Knotek, R. Vondráček "A", Endál, Ondráček, Meidl, Rytnauer, Štěpánek, Stehlík, Kostourek
    HC Kometa Brno: Trvaj (Falter) - Dlapa, Kadela, Valach, Švrček, Bilčík, Malec, Krejčiřík - Jurák, Křivohlávek, Holec, T. Vondráček, Zohorna, T. Svoboda "C", Káňa, Koreis, J. Hruška, J. Svoboda, M. Hruška, Divíšek "A", Dočekal

Rozhodčí: Homola - Klouda, Křivohlavý