Do 81 kg (muži) (kon.)
Do 64 kg (muži)

Sobota 04.08.2012, 15:30Olympijské hry - Box
Sledujte:

Máme tedy za sebou i osmifinálové souboje váhové kategorie do 64 kg. Nyní se v ringu představí boxeři kategorie do 81 kg. (23:45:31)

Výsledky osmifinále:
    Dos Santos Lopez (BRA) - Sotolongo Iglesias (CUB)
    Yigit (SWE) - Berinchyk (UKR)

Ukrajinský boxer si postup do čtvrtfinále nakonec uhájil, bylo to ale velmi těsné. Třetí kolo skončilo 8:5 pro švédského boxera a Berinchyk (UKR) tak nakonec vyhrál nejtěsnějším rozdílem 24:23!

Yigit (SWE) dal do třetího kola opravdu všechno, čímž si vysloužil uznalý potlesk fanoušků. Na postup to ale asi stačit nebude.

Závěr je opravdu opět hodně dramatický. Postup si ale pohlídá ukrajinský borec.

Začalo třetí kolo. Teď půjde Yigitovi (SWE) o všechno.

Ukrajinský boxer Berinchyk (UKR) hodně přidal a druhé kolo vyhrál vysoko 13:9! Celkově tak vede 19:15.

Neskutečná boxerská pasáž. Tohle je otevřená válka dvou boxerů. Sledujeme skutečně vrchol v kategorii do 64 kg.

Poslední zápas této kategorie fanoušky opravdu baví a dávají to hlasitě najevo. Sledujeme výborný a divácky atraktivní box.

Vyrovnaný box a vyrovnané skóre po prvním kole - 6:6.

Souboj Švéda s Ukrajincem je zatím asi vůbec nejzajímavější. Oba boxeři jakoby se neměli rádi a jdou po sobě hlava nehlava.

Posledním osmifinálovým soubojem kategorie do 64 kg bude duel Yigit (SWE) vs. Berinchyk (UKR).

Horn (AUS) jednoznačně na body vítězí 17:11 a postupuje do čtvrtfinále.

Tunisan šel v posledních vteřinách třetího kola dokonce k zemi a byl počítaný. O postupu Horn (AUS) tak není pochyb.

Třetí kolo je pro Australana spíš jen takové udržovací. Nikam se nežene a chce si v pohodě zajistit postup.

Horn (AUS) vede po dvou kolech již 12:7, když druhé kolo vyhrál s přehledem 7:4.

Horn (AUS) je v tomto souboji jednoznačně lepší než jeho soupeř a vypadá to na hladký postup do dalšího kola.

První kolo vyhrál Horn (AUS) v poměru 5:3.

Úvodní kolo tohoto souboje vyznívá zatím lépe pro australského boxera, který velmi srdnatě bojuje a svého soupeře několikrát tvrdě trefil.

Začalo první kolo.

Australan bude v červeném, Tunisan v modrém.

Dalším osmifinálovým duelem bude australsko-tuniský souboj Horn (AUS) vs. Hoya (TUN).

Uranchimeg (MGL) vyhrál i třetí kolo, opět pouze o jeden bod 5:4 a zajišťuje si postup do čtvrtfinále s celkovým skóre 15:12.

Poslední dvě minuty třetího kola jsou navíc více přetlačovanou než nějakým pohledným boxem.

Třetí kolo bylo poslední šancí pro boxera z Mauriciu, ten svou šanci ale patrně nevyužije.

Také druhé kolo vyznělo lépe pro mongolského boxera, který vyhrál 6:5 a celkově vede 10:8.

Druhé kolo je velmi zajímavé. Oba boxeři cítí šanci na postup a bojují jako o život.

Dění v ringu odpovídá i skóre. Uranchimeg (MGL) vyhrál těsně o bod 4:3.

Máma za sebou polovinu prvního kola a zatím vidíme vyrovnaný box.

Na řadu přichází druhý večerní souboj Colin (MRI) vs. Uranchimeg (MGL).

Manoj Kumar (IND) sice poslední kolo vyhrál 7:4, přesto ale bez větších problémů postupuje domácí Stalker (GBR). Na body - 20:16.

Manoj Kumar (IND) dal sice do třetího kola všechno, na postup to ale určitě stačit nebude.

Ind při jedné z boxerských výměn přišel o náústek a box je přerušený.

Manoj Kumar (IND) dává do posledního kola poslední zbytky sil a snaží se s výsledkem něco udělat.

Stalker (GBR) vyhrál druhé kolo 9:5 a celkově vede již 16:9. Pokud neudělá chybu, tak by měl postoupit.

Domácí borec hnán fantastickým publikem bojuje jako lev a také ve druhém kole je lepší a zaslouženě se dočkává ovací.

Britský boxer byl podle rozhodčích v prvním kole lepší a vede 7:4.

Oba boxeři předvádějí od úvodního gongu rychlé ruce. Uvidíme, jak dlouho jim to vydrží.

První kolo začalo.

Hala hodně ožila, protože hned první večerní souboj přinese duel boxera z Velké Británie. Na programu je zápas Stalker (GBR) vs. Manoj Kumar (IND).

Dobrý večer při sledování online reportáže z osmifinálových boxerských soubojů mužů v kategorii do 64 kg. Odpoledne jsme sledovali první čtyři duely, nyní nás čekají další čtyři. Přibližně za hodinu budeme znát všechny postupující do čtvrtfinále.

Máme za sebou čtyři odpolední zápasy. Nyní bude v ringu pokračovat box kategorie do 81 kg. Večer ve 22:30 bude pokračovat tato kategorie.

Vincenzo Mangiacaprem se skutečně raduje z postupu. Své osmifinále ovládl v pohodě v poměru 20:14.

Ital měl sice ve třetím kole již ruce dost dole, ale dle svých gest si v pohodě pohlídal postup do dalšího kola.

Ital zatím přesvědčivě vede po druhém kole 12:8.

Posledním soubojem bude duel mezi Maďarem Gyulou Kate a Italem Vincenzo Mangiacaprem.

Jeleussinov nakonec zvítězil bezpečně 19:10 na body.

Kazach navazuje na dobré výkony svých krajanů z boxu a vede po dvou kolech 12:5, má nakročeno do čtvrtfinále. O to by ho v tuto chvíli připravil už nejspíš pouze zázrak.

Ne tak samozřejmě nás podle očekávání čeká souboj Kazacha Jeleussinova a Íránce Toulotibandptiho.

Nyní nás čeká souboj Maďara Kateho a Itala Mangiacapreho.

Třetí kolo je u konce, Rahmonov vyhrál celkově 16:8 a zaboxuje si čtvrtfinále!

Rahmonov ale zatím boxuje s přehledem a po šesti minutách zápasu vede hladce 12:6.

Už ale sledujeme souboj mezi Uzbekem Rahmonovem a Turkem Senerem. Tento duel by žádného výrazného favorita mít neměl.

Iglesias nakonec svůj náskok udržel až do závěrečného gongu a vyřazuje favorizovaného dos Santose! Velká senzace.

No a kubánec ještě navýši lsvůj náskok, tak to jsou neuvěřitelné věci, které se dnes dějí v boxerském ringu! Favorité zatím nemají svůj den!

Iglesias Sotolongo v prvním kole zdolal Kolumbijce Villaragu.

Přesto je zatím Sotolongo o krůček vpředu po prvním kole. Vede těsně 4:3.

V ringu už boxuje velký favorit celé soutěže Brazilec dos Santos, který loni v Baku získal titul mistr světa. Kubánec Sotolongo už musel navíc hrát jeden zápas v prvním kole a mohl by být unavený.

Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 15:30.