Švédsko – J. Korea 28:32 (kon.) | Brazílie – Angola 29:26 (kon.) | Č. Hora – Rusko 25:25 (kon.)
Chorvatsko – V. Británie 37:14 (kon.) | Norsko – Španělsko 20:25 (kon.) | Dánsko – Francie 24:30 (kon.)
Dánsko
24:30 (10:17)
Francie
Neděle 05.08.2012, 22:15 • Handball Arena, Londýn. • Olympijské hry - ženy
Sledujte:

S konstatováním, že Dánsko podlehlo Francii 24:30, se s vámi loučím, přeji dobrou noc a u dalších online přenosů z XXX. Letních olympijských her v Londýně zase někdy na počtenou. (24:30) (23:45:19)

Nejlepší střelkyní Dánek byla s deseti góly Ann Grete Norgaardová, na straně Francie se nejčastěji trefovala s šesti góly Nina Kamto Njitamová. (24:30)

Skončilo utkání mezi Dánskem a Francií. Favorizované Francouzky si vytvořily v prvním poločase pohodlný sedmigólový náskok a ten si ve druhé půli již pouze udržovaly. Na světelné tabuli tak svítí konečné skóre 24:30. (24:30)

60
    Konec zápasu. (24:30) (24:30)

60
    Tak ještě Norgaardová se trefuje dvě vteřiny před koncem z dalšího rychlého brejku. (24:30) (24:30)

60
    Lacrabereová míjí dánskou branku. (23:30) (23:30)

60
    Norgaardová se trefuje přesně z levého křídla. (23:30) (23:30)

59
    Herbrechtová je zablokována dánskou obranou. (22:30) (22:30)

58
    Troelsenová bleskově snižuje stav. (22:30) (22:30)

58
    Po více než pěti minutách se prosazují také hráčky Francie. Claudine Mendyová střílí jubilejní třicátý gól. (21:30) (21:30)

57
    Norgaardová proměňuje další sedmimetrový hod. (21:29) (21:29)

56
    Dalbyová je na druhé straně zablokována. (20:29) (20:29)

56
    Deroinová v zakončení nepřesná. Francouzky již jakoby šetřily síly. (20:29) (20:29)

55
    Z rychlého brejku se už ovšem Norgaardová nemýlí a střílí dvacátý gól Dánek. (20:29) (20:29)

54
    Norgaardová napálila z levého křídla pouze tyč! (19:29) (19:29)

54
    Ani Herbrechtové se nepodařilo vstřelit třicátou branku Francouzek. (19:29) (19:29)

53
    Kamto Njitamová se z rychlého brejku tentokrát nedokázala prosadit. (19:29) (19:29)

52
    Kamto Njitamová využívá přesné přihrávky Lacrabereové k dalšímu gólu. Už pouze jeden chybí k "třicítce". (19:29) (19:29)