Karviná – Pardubice 1:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Bohem. Pr. 0:0 (kon.) | Znojmo – HFK Olomouc 0:0 (kon.)
Varnsdorf – Ústí n. L. 1:0 (kon.)
FK Varnsdorf
1:0 (1:0)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Neděle 05.08.2012, 17:00FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Dnes jsme byli svědci kvalitního utkání v severočeském derby. Nakonec byli o gól šťastnější domácí hráči. Náskok ze 3. minuty, kdy se prosadil LADISLAV MARTAN už totiž ubránili. Ústečtí hráči sice ve druhém poločase zvýšili na otáčkách, nic méně Varnsdorf dobrou hrou v záloze a v obraně vyrovnání nedopustil. Tímto se s Vámi loučím z rozveseleného Varnsdorfu a na dalším zápase napočtenou. (10:18:49)

A je to! Domácí si připisují parádní výhru 1:0 nad favoritem ligy Ústím nad Labem!

90
    Tak ještě se bojuje

90
    A míč opět u Kováře, to bude zřejmě vše....

90
    Tvrdá bitva ve středu hřiště

90
    Ti jsou v presu. Míč však nyní odkopne Kovář

90
    3 minuty dělí Ústí od prohry

89
    Střídání u hostů. Odchází Peterka místo Dvořáka

88
    Zdeněk Volek vyfasoval za nebezpečný skluz žlutou kartu

87
    Emoce plají naplno... udrží domácí jednobrankové vedení?

86
    Vilkovský měl na kopačkách gól na 2:0 ale netrefil ho ideálně!!!!

84
    K odraženému míči po rohu se dostal Benčík, ale ten trestuhodně přestřelil!

84
    Ústečtí hráči mohou zahrozit z rohového kopu

82
    A poslední střídání na domácí straně. Hřiště opouští dobře hrající Jiří Schubert. Nahradí ho benjamínek týmu Michal Vilkovský

80
    Hosté poprvé v dnešním utkání střídají. Odchází Radek Gulajev a nahradí ho Michal Zeman

79
    Schubert hledal volného Daníčka ve vápně. Štěstí pro armu, že míč k domácímu útočníkovi nedoputoval

78
    První napomenutí na hostující straně. Žlutou kartu dostal Patrik Hrošovský

76
    Ústečtí hráči by se měli více tlačit do vápna pokud chtějí srovnat skóre. Centry jenž směřují do vápna jsou odklízené s velkou převahou obránců

73
    To je neuvěřitelné jak hladce se dostal přes domácí obranu Petr Dragoun! K úspěchu mu scházelo přesné zakončení. Nepochopitelně poslal míč mimo bránu