Waregem – Gent 3:1 (kon.) | Leuven – Genk 2:2 (kon.)
3:1 (2:0)
KAA Gent
Neděle 05.08.2012, 18:00Belgická Jupiler Pro League

Přeji hezký zbytek večera a úspěšný vstup do nového pracovního týdne. (20:01:08)

Hráči Waregemu navázali po přestávce na úspěšnou první půli a hned po třech minutách se prosadil svým druhým gólem Berrier, který zvyšoval už na 3:0. Hosté, kteří v tomto utkání přišli o dva vykartované hráče, zaznamenali čestný úspěch díky penaltě.

90+4
    Čeká se na konečný hvizd hlavního rozhodčího. U míče jsou domácí fotbalisté.

90+2
    Běží druhá minuta nastavení. O bodech je však rozhodnuto už dávno.

90
    Gent jde do devíti a bude mít značné potíže se sestavou také v příštím kole. Druhou žlutou kartu vidí Amposta, která tak bude chybět u závěrečného hvizdu.

86
    Výčet střídání je uzavřen. S poslední změnou přišla domácí lavička, která do hry posílá Habiboua. Opačným směrem míří Trajkovski.

83
    Trajkovski je potrestán žlutou kartou.

81
    V osmdesáté první minutě dochází na straně Gentu k poslednímu střídání. Duel nedohraje Rafinha, kterého nahradil De Smet.

78
    Po přímém kopu Waregemu z dobré pozice se povedeným zákrokem prezentoval brankář Padt.

75
    Berrier musí podstoupit ošetření za postranní čárou.

74
    S důrazem to přehnal Juan Alberto Melli a je za to potrestán žlutým kartónkem.

69
    Za potlesku tribun opouští trávník Skulason, který své místo na hřišti přenechá Delaplaceovi.

68
    Gent právě vstřelil branku!
    JORDAN REMACLE se ze značky pokutového kopu nemýlil a snižuje na 3:1.

68
    Hosté budou kopat penaltu!

66
    Mezi karetní hříšníky se zapisuje Skulason.

64
    Tohle byla pro změnu tisíciprocentní tutovka! Hlavičku z pravé strany hřiště vyrazil gólman Padt přímo před prázdnou bránu na kopačky Naessense, ten ale trestuhodně netrefil balon!

63
    Utkání skončilo pro Brülse, kterého na hrací ploše nahradil Messoudi.

61
    Za domácí obranu se dostal Arbeitman, z jasné pozice ale nechal vyniknout pouze brankáře Bossuta. Tohle byla stoprocentní gólovka!