400 m př. - Finále (muži) | Felix Sánchez (kon.) | | | 400 m - Finále (muži) | Kirani James (kon.) |
Oštěp - kvalifikace (ženy) | (kon.) | | | 110 m př. - 1. kolo (muži) | Merritt (kon.) |
Trojskok - kvalifikace (muži) | Taylor (kon.) | | | 5 000 m - 1. kolo (ženy) | (kon.) |
200 m - 1. kolo (muži) | Quinonez (kon.) | | | Výška - Finále (muži) | Ivan Uchov (kon.) |
Dálka - kvalifikace (ženy) | (kon.) | | | 100 m př. - semifinále (ženy) | (kon.) |
Disk - Finále (muži) | Robert Harting (kon.) | | | 800 m - semifinále (muži) | (kon.) |
200 m - semifinále (ženy) | (kon.) | | | 100 m př. - Finále (ženy) | Sally Pearsonová (kon.) |
1500 m - Finále (muži) | (kon.) |
K4, 1000 m (muži) | (kon.) | | | C2, 1000 m (muži) | (kon.) |
K1, 500 m (ženy) | (kon.) | | | K2, 500 m (ženy) | (kon.) |
Parkur družstva - 2. kolo | Velká Británie (kon.) | | | Parkur družstva - FINÁLE | (*18:00) |
Drezura družstva - FINÁLE | Velká Británie (kon.) | | | Drezura jednotlivci - 3. kolo | (kon.) |
Keirin (muži) | (kon.) | | | Omnium - stíhací závod (ženy) | (kon.) |
Sprint - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Omnium - hladký závod (ženy) | (kon.) |
Omnium - závod na 500 m (ženy) | TROTTOVÁ (GBR) (kon.) | | | Sprint - Finále (ženy) | MEARESOVÁ (AUS) (kon.) |
Keirin - Finále (muži) | HOY (GBR) (kon.) |
Nad 105 kg - Finále B (muži) | Žarnašek (kon.) | | | Nad 105 kg - Finále (muži) | B. Salimikordasiabi (kon.) |
Puška 50 m - tři polohy (muži) | Campriani (kon.) |
Týmy - o 3. místo (ženy) | Singapur (kon.) | | | Týmy - Finále (ženy) | (kon.) |
Do 75 kg - čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Nad 91 kg - čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Do 52 kg - čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | Do 69 kg - čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Závody mužů | (kon.) | | | Závody žen | (kon.) |
3m prkno jednotlivci - semifinále (muži) | (kon.) | | | 3m prkno jednotlivci - Finále (muži) | Ilja Zacharov (Rusko) (kon.) |
Bradla - Finále (muži) | Že Feng (kon.) | | | Kladina - Finále (ženy) | Linlin Deng (kon.) |
Hrazda - Finále (muži) | Zonderland (kon.) | | | Prostná - Finále (ženy) | Raismanová (kon.) |
Dvojice - Finále | (kon.) |
Závod mužů | Aliston Brownlee (kon.) |
Řecko-římský do 84 kg | Chugajev (kon.) | | | Řecko-římský do 120 kg | Lopez Nunez (kon.) |
Řecko-římský do 66 kg | Hyeonwoo Kim (kon.) | | | Řecko-římský do 96 kg | Rezaei (kon.) |
Jižní Korea - Nizozemsko | 2:4 (kon.) | | | Austrálie - Pákistán | 7:0 (kon.) |
Argentina - JAR | 6:3 (kon.) | | | Indie - Belgie | 0:3 (kon.) |
Španělsko - Velká Británie | 1:1 (kon.) | | | Německo - Nový Zéland | 5:5 (kon.) |
Itálie - Čína | 10:14 (kon.) | | | USA - Austrálie | 11:9 (kon.) |
Rusko - Velká Británie | 11:9 (kon.) | | | Maďarsko - Španělsko | 9:10 (kon.) |
Jakub Vais
Florence Griffithová-Joynerová (USA) - 21,34
(29. 8. 1988, Soul)
Olympijský rekord:
Florence Griffithová-Joynerová (USA) - 21,34
(29. 8. 1988, OH Soul)
2 Allison Peterová (Britské Panenské ostrovy)
3 Ivet Laloová (BUL)
4 Myriam Soumaréová (FRA )
5 Anthonique Strachanová (BAH)
6 Marija Rjemjenová (UKR)
7 Carmelita Jeterová (USA)
8 Margaret Adeoyeová (GBR)
9 Veronica Campbellová-Brownová (JAM)
2 Eleni Artymataová (CYP)
3 Evelyn dos Santosová (BRA)
4 Allyson Felixová (USA)
5 Murielle Ahoureová (CIV)
6 Semoy Hackettová (TRI)
7 LaVerne Jonesová-Ferretteová (Britské Panenské ostrovy)
8 Sherone Simpsonová (JAM)
9 Elyzaveta Bryzginová (UKR)
2 Crystal Emmanuelová (CAN)
3 Kai Selvonová (TRI)
4 Shelly-Ann Fraserová-Pryceová (JAM)
5 Sanya Richardsová-Rossová (USA)
6 Aleksandra Fedorivová (RUS)
7 Abiodun Oyepitanová (GBR)
8 Janelle Redhead (GRN)
9 Hrystyna Stujová (UKR)
1. Veronica Campbellová-Brownová (JAM) - 22,32
2. Carmelita Jeterová (USA) - 22,39
3. Myriam Soumaréová (FRA) - 22,56
4. Marija Rjemjenová (UKR) - 22,62
5. Anthonique Strachanová (BAH) - 22,82
6. Ivet Laloová (BUL) - 22,98
7. Margaret Adeoyeová (GBR) - 23,28
8. Allison Peterová (Britské Panenské ostrovy) - 23,35
1. Allyson Felixová (USA) - 22,31
2. Murielle Ahoureová (CIV) - 22,49
3. Semoy Hackettová (TRI) - 22,55
4. LaVerne Jonesová-Ferretteová (Britské Panenské ostrovy) - 22,62
5. Jelyzaveta Bryzginová (UKR) - 22,64
6. Sherone Simpsonová (JAM) - 22,71
7. Evelyn dos Santosová (BRA) - 22,82
8. Eleni Artymataová (CYP) - 22,92
1. Sanya Richardsová-Rossová (USA) - 22,30
2. Shelly-Ann Fraserová-Pryceová (JAM) - 22,34
3. Aleksandra Fedorivová (RUS) - 22,65
4. Hrystyna Stujová (UKR) - 22,76
5. Kai Selvonová (TRI) - 23,04
6. Abiodun Oyepitanová (GBR) - 23,14
7. Crystal Emmanuelová (CAN) - 23,28
8. Janelle Redhead (GRN) - 23,51
Ve 22:00 zítra ve finále nastoupí:
Veronica Campbellová-Brownová (JAM)
Carmelita Jeterová (USA)
Myriam Soumaréová (FRA)
Allyson Felixová (USA)
Murielle Ahoureová (CIV)
Semoy Hackettová (TRI)
Sanya Richardsová-Rossová (USA)
Shelly-Ann Fraserová-Pryceová (JAM)