6 6
Tomáš Berdych
0
4 2
Pátek 10.08.2012, 17:00ATP Toronto - National Bank Open Presented by Rogers (tvrdý povrch)

Tomáš Berdych nevstoupil do zápasu vůbec dobře, rychle prohrával 0:4. Pak sice dokázal získat tři hry v řadě, ale první set nakonec stejně ztratil v poměru 4:6. Druhý set už byl jasně v režii Richarda Gasqueta, který v něm dominoval na servisu a sám jej dokázal dvakrát soupeři sebrat. Ve čtvrtfinále narazí na lepšího z duelu Fish - Monaco. To je ode mě pro dnešek vše, přeji hezký zbytek večera. (19:09:19)

Konec zápasu

6:2
    Celý zápas zakončuje tak trošku symbolicky nevynucená chyba z rakety Tomáše Berdycha. Gasquet zaslouženě postupuje do čtvrtfinále!

40-0
    Forehand nasazené čtyřky zastavuje síť.

30-0
    Následuje eso.

15-0
    Dobře roztočený servis přináší na francouzskou stranu první fiftýn.

5:2
    Return z rakety Gasqueta skončil těsně vedle čáry. Berdych čistou hrou snižuje.

0-40
    Tři gemboly pro českého hráče.

0-30
    Následně přidává parádní forehand.

0-15
    Berdych skvěle zaservíroval a pak už to měl snadné.

5:1
    Francouz dokazuje, kdo je pánem na dvorci a o vítězství ho může připravit snad jen totální zkrat.