6 6
Tomáš Berdych
0
4 2
Pátek 10.08.2012, 17:00ATP Toronto - National Bank Open Presented by Rogers (tvrdý povrch)

6:2
    Celý zápas zakončuje tak trošku symbolicky nevynucená chyba z rakety Tomáše Berdycha. Gasquet zaslouženě postupuje do čtvrtfinále!

5:2
    Return z rakety Gasqueta skončil těsně vedle čáry. Berdych čistou hrou snižuje.

5:1
    Francouz dokazuje, kdo je pánem na dvorci a o vítězství ho může připravit snad jen totální zkrat.

4:1
    Gasquet to má dnes hodně snadné, protože forehand Tomáše Berdycha dnes není takový, na jaký jsme zvyklý. Další chyba z této strany znamená zvýšení náskoku Francouze.

3:1
    Gasquet zakončuje čtvrtou hru druhé sady stylově - esem.

2:1
    Berdych si v poslední výměně vodil svého soupeře ze strany na stranu, ale ten prokázal, že skvělý obranář a jde do vedení.

1:1
    Parádním topspinovým forehandem končí Gasquet druhou hru druhé sady, srovnává na 1:1.

0:1
    Čtvrtý nasazený hráč si dokázal podržet servis a ujímá se vedení.

6:4
    Druhý setbol už Tomáš Berdych neodvrátil. První set ztrácí za 49 minut.

5:4
    Devátá hru přerušenou deštěm pro sebe získává český tenista a v následujícím gemu zkusí pordloužit tento set.

5:3
    Gasquet své podání ustřežil a udržuje si náskok jednoho brejku.

4:3
    Berdych si i přes čtyři brejkboly soupeře podržel podání a přibližuje se na rozdíl jediné hry.

4:2
    Tomáš Berdych poprvé v utkání bere svému soupeři podání a určitě ještě zabojuje o tento set.

4:1
    Čistou hru Tomáš zakončuje prvním esem zápasu.

4:0
    Gasquet zatím hraje precizně a odměnou mu je vedení 4:0.

3:0
    Druhý brejkbol již však Francouz využívá a bere Tomášovi i druhý servis v tomto zápasu.