Litvínov – Ústí n/L 1:1 (kon.) | Slavia – Znojmo 4:2 (kon.) | Kladno – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
Havlíčkův Brod – Benátky n/J 4:3 (kon.) | Beroun – Kadaň 3:1 (kon.) | SHK Hodonín – Havířov 1:2 (kon.)
Milevsko – Jindř. Hradec 2:4 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 4:1 (kon.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 2:4 (kon.)
Břeclav – Prostějov 4:3 (po s.n.) | Vsetín – Nový Jičín 7:3 (kon.) | Hr. Králové – Šumperk 2:2 (kon.)
Rytíři Kladno
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
BK Mladá Boleslav
Úterý 21.08.2012, 17:30 • Městský zimní stadion • Přípravné zápasy

To je odě mě vše. Přeji příjemný zbytek úterního večera. (19:38:51)

Předposlední přípravné domácí utkání Kladna je u konce. Rytíři nakonec zaslouženě zvítězili, jelikož hostující celek byl vepředu naprosto marný. Chábera si na své konto připisuje čisté konto. V příštím kole zajíždí Patera a spol. na Slavii.

59:39
    Patera a Vrbata zpátky na ledě.

60:00

58:40
    Bicek tečoval před Lakosilem jednu ze střel, a i když jí neusměrnil do branky, vysloužil si potlesk od domácích příznivců.

59:25
    Dnešní utkání sleduje 400 diváků.

59:10
    Vyloučení v závěru zápasu. Na dvě minuty jde ven Pojkar z Mladé Boleslavi.

57:39
    Ale, ale... V přátelském utkání je to úplně zbytečné. Vrbata měl s Paterou dvě minuty před koncem zápasu ústní pohovor. Ale ne pracovní... A tak si oba půjdou posedět na dvě minuty.

57:17
    Valský hezky zabojoval v útočném pásmu. Následně vytvořil šanci pro Pateru, ale ten se pak k puku nedostal.

56:55
    Zakázané uvolnění Kladna.

56:22
    Chábera má puk v moci. Pro jistotu. Rytíři nemusí nikam pospíchat. Tuhle třetinu zatím zvládají velmi dobře.

56:00
    Čtyři minuty do konce. Nadechne se Mladá Boleslav k nějakému zvratu? Upřímně řečeno si to nemyslím.

55:15

54:55
    Hosté i v oslabení dobře zaútočili. Nejprve byl ve střelecké pozici Chaloupka, pak také Kafka. A především proti druhému jmenovanému se Chábera skvěle vytáhl.

54:18
    Hlaváč se objevil sám před Lakosilem, z blízkosti ale nenašel skulinku v jeho výstroji.

53:44
    Dalecký se snažil spolupracovat s Hlaváčem, následně Kladenští ještě udrželi útočné pásmo, ale jen chvilku.

53:15
    Vyloučení. Tohle Mladé Boleslavi nepomůže. Za hákování jde na dvě minuty Loskot.

52:33
    Chaloupka se zleva snažil najít Kafku, jenže Rytíři to dobře ubránili. Tipuji, že Chábera i udrží čisté konto.

51:48
    Mladá Boleslav se sesypala. Nyní byla bezvýznamně v útočné třetině soupeře, kde si Chábera zase nezachytal. A Kladno v pohodě drží vedení.

51:08
    A už to mohlo být o tři branky. Už blízko bylo brance po spolupráci Obdržálka s Lukáčem. A pak z vyložené pozice nastřelil břevno Černošek.