BATE – Kirjat Šmona 2:0 (kon.) | AEL Limassol – Anderlecht 2:1 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Maribor 2:1 (kon.)
Braga – Udinese 1:1 (kon.) | Malaga – Panathinaikos 2:0 (kon.)
GNK Dinamo Záhřeb
2:1 (1:1)
NK Maribor
Středa 22.08.2012, 20:45 • Stadion Maksimir, Zagreb (CRO) • Liga mistrů (předkola)

Děkuji vám za pozornost a přeji dobrou noc. (22:41:09)

Pojďme si ještě zrekapitulovat průběh dnešního klání. Záhřeb dostal do vedení v desáté minutě Čopa, který těžil ze skvělé nahrávky Vidy. Chvíli před přestávkou však bylo srovnáno. Hosté zahrávali standartku, po které si srazil nešťastně míč do vlastní sítě Badelj. Stejný hráč však ve druhé půli napravil své zaváhání a přesnou trefou k tyči stanovil v 74. minutě konečný výsledek. Dinamo Záhřeb porazilo slovinský Maribor 2:1.

Je to tak. Dinamo vítězí na domácím hřišti v poměru 2:1 a v tuto chvíli je postupujícím týmem. Mariboru však v odvetě stačí jediná branka a vše může být úplně jinak.

90+4
    Rozběhla se poslední minutka avizovaného nastavení. Vypadá to, že Záhřeb dovede utkání do vítězného konce.

90+2
    V nastaveném čase se zatím hraje daleko od obou šestnáctek.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Po centru Cvijanoviče se ve vápně srazila dvojice hráčů. Hra je na chvíli přerušena.

89
    Vrsaljko se uvedl faulem a hosté tak mají možnost k ohrožení Kelavovy svatyně.

87
    Domácí naposledy střídají. Ze hry je stažen Sammir, na což reagují ochozy pískotem. Pomyslnou štafetu převezme na posledních pár okamžiků Šime Vrsaljko.

85
    Sammir poslal mezerou ve zdi svou střelou pouze do tyče!

84
    Po nedovoleném zákroku Rajčeviče mají domácí možnost kopat standartku z osmnácti metrů.

82
    Na trávníku vidíme další novou tvář. Je jí srbský forvard Nikola Komazec, který si na poslední minuty zahraje místo Beriče.

81
    Následoval přímý kop ze třiadvaceti metrů. Střídající Mezga s ním ale nenaložil nejlépe.

80
    Chorvatský zadák Josip Šimunič rozšířil řady karetních hříšníků.

78
    Maribor posílá do hry čerstvou krev. Tou je Dejan Mezga, který nahradil Ibraimiho.

75
    Autor gólu oslavil svou trefu svlečením svého dresu a vidí tak žluté napomenutí.

74
    Dinamo Záhřeb právě vstřelilo branku!
    MILAN BADELJ posílá tentokrát míč do správné sítě a přesnou střelou k tyči vrací Dinamu vedení!

74
    Nešťastnou hlavičku Vidy nakonec domácí brankář Kelava ubránil před brankovou čárou. Roh pro Maribor z toho nebude.