BATE – Kirjat Šmona 2:0 (kon.) | AEL Limassol – Anderlecht 2:1 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Maribor 2:1 (kon.)
Braga – Udinese 1:1 (kon.) | Malaga – Panathinaikos 2:0 (kon.)
SC Braga
1:1 (0:1)
Udinese Calcio
Středa 22.08.2012, 20:45 • Estádio Municipal de Braga • Liga mistrů (předkola)

To je ode mně pro tuto chvíli vše, přeji Vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou! (22:37:28)

První utkání 4. předkola Ligy mistrů mezi Sportingem Braga a Udinese Calcio skončilo smírně 1:1, v prvním poločase se za hosty trefil hlavou Dušan Basta, za domácí vyrovnal v 68. minutě úchvatným gólem Ismaily. V odvetě je tak vše otevřené, postoupit mohou stále oba týmy.

90+3
    Hosté šli do rychlého brejku, zastavil je ale praporek asistenta rozhodčího.

90+2
    Lima vybojoval rohový kop.

90+1
    Viana nastřelil opět jednoho z hostujících obránců.

90
    Německý rozhodčí Wolfgang Stark nastaví v dnešním zápase 3 minuty.

89
    Domácí se dostávají do závěrečného tlaku.

88
    Limova střela trefila Danila do hlavy.

87
    Poslední střídání dnešního duelu, dolů jde Mossoró, závěr utkání si užije José Luís.

86
    Lima vyprášil Brkićovy rukavice z velkého úhlu.

85
    Střídají také hosté, Pabla Armera nahrazuje Giovanni Pasquale.

84
    Domácí podruhé střídají, ze hry odstupuje Alan, místo něj přichází Ruben Amorim.

83
    Ismaily vybojoval roh.

82
    Viana se pokusil překvapit Brkiće z volného přímého kopu, hostující obránci ale dobře zasáhli.

81
    Danilo přepálil jednoho z domácích hráčů a je už pátým hráčem italského klubu potrestaný žlutou kartou.

80
    Hosté se dostali do nebezpečné blízkosti domácí brance, centry létali z obou stran, nic z toho ale pro Udinese nebylo.

79
    Limův centr odvrátil Domizzi na roh, znovu ale byli domácí v ofsajdu.

78
    Lima našel krásně Mossora, který se ale nedostal ke střele, navíc byl odpískán ofsajd.