Zlín – Zvolen 5:2 (kon.) | Beroun – Mladá Boleslav 3:4 (po s.n.) | Trenčín – Martin 8:1 (kon.)
Ústí n/L – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Třebíč – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.) | Kladno – Nižněkamsk 5:4 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 2:5 (kon.) | Kolín – Hr. Králové 1:3 (kon.) | Litvínov – Füchse 4:1 (kon.)
Šumperk – Havířov 3:2 (kon.) | SHK Hodonín – Přerov 5:3 (kon.) | Břeclav – Technika Brno 2:3 (po s.n.)

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Rozhodující samostatný nájezd si připisuje DAVID VRBATA.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

60:01

60:00

Skóre na časomíře je po druhé třetině vyrovnané, Mladá Boleslav v druhém dějství překvapivě propadla. Uvidíme, co přinese dalších 20 minut.

40:01

40:00

20:01

36:47
    Beroun právě vstřelil branku!
    Informace doplníme, jakmile to bude možné.

31:09

24:06

Bruslařský klub má na berounském ledě jasnou převahu, během úvodních dvaceti minut nastřílel hned tři góly.

20:00

18:02
    Na 3:0 pro BK Mladá Boleslav zvyšuje letošní nová posila PETR KAFKA. Asistence: Tomáš Jiránek.

11:46
    Gólový zářez přidává také obránce VÁCLAV DRÁBEK a Boleslavští tak jdou do dvougólového vedení. Asistence: Marek Loskot, Jiří Rys.

07:58
    Bruslařský klub jde do vedení gólem LUKÁŠE PABIŠKY. Asistence: Martin Koudelka, Josef Jindra.

00:01

Vítáme vás, budeme vám přinášet změny stavu. Utkání začíná v 15:00.

Branky a nahrávky: 8. Pabiška (Koudelka, Jindra), 12. Drábek (Loskot, Rys), 19. Kafka (Jiránek), 60. Vrbata