Lyon – Valenciennes 3:2 (kon.) | Ajaccio – Évian TG 2:0 (kon.) | Lorient – Nancy 3:0 (kon.)
Sochaux – Montpellier 1:3 (kon.) | Bastia – Saint-Étienne 0:3 (kon.) | Brest – Troyes 2:1 (kon.)
Toulouse – Remeš 1:1 (kon.)
SC Bastia
0:3 (0:2)
AS Saint-Étienne
Sobota 01.09.2012, 20:00 • Stade Armand Césari • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Utkání končí. Hosté dnes nemuseli předvést žádné velké umění a i tak v pohodě vítězí v poměru 0:3. Viděli jsme v prvním poločase velmi pohledný fotbal, který se však poté pomalu vytratil a ve druhém poločase to byla hlavně marná snaha domácích o vstřelení branky. Já se s Vámi tímto loučím a těším se znovu na počtenou. (21:53:31)

90+3
    Bastia by potřebovala možná další dva zápasy aby dala branku. Další akce končí nepřesným centrem.

90+3
    Hraje se poslední minuta nastavení.

90+2
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

90+1
    Grandel (SET) to zkusil z dálky naprosto mimo.

90
    Už se hraje nastavený čas.

89
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!

Tak tento rohový kop byl už trochu symbolický. Ihned z protiútoku si hosté vykombinovali obranu a do prázdné branky zakončoval JOSHUA GUILAVOGUI.

88
    Skoro skončil vlastním gólem. Ruffier míč vyboxoval do zad spoluhráče. Další roh.

88
    Devátý rohový kop pro domácí.

87
    Místo závěrečného tlaku se domácí musí bránit.

86
    Domácí Yatabare dostává žluté napomenutí.

86
    Hosté si teď nedokázali nahrát na dva metry a tím se připravili o svoji šanci.

85
    Hosté si hlídají vedení a domácí i přes svou snahu nemají kvalitu na to s výsledkem něco udělat.

83
    Ruffier se při výběhu pro míč srazil s vlastním hráčem, ale domácí nedokázali zakončit do prázdné branky. Střela šla do obránce.