Kerkrade – Willem II 3:0 (kon.) | Zwolle – Nijmegen 0:4 (kon.) | Waalwijk – Heracles 1:1 (kon.)
Breda – Utrecht 1:1 (kon.)
RKC Waalwijk
1:1 (1:1)
Heracles Almelo
Sobota 01.09.2012, 19:45 • Mandemakers Stadion (Waalwijk) • Nizozemská Eredivisie

A je po zápase! Zasloužená remíza. Oba celky předváděli podobné výkony. Do vedení se dostali hosté hned v první minutě. Před poločasem ještě vyrovnal Joozefzoon. Tři body pro Hercules mohl zajistit v posledních minutách Castillion. (21:40:05)

92
    Jozefzoon rozvážel další útok, ale neúspěšně.

90+1
    Nastavují se 3 minuty.

90
    Castillion dostal krásný balón a stačilo překonat už jen ležícího brankáře Zoeta! Střelec Herculesu však trefuje jen tyč v závěru utkání tak mohl zajistit týmu tři body!

89
    Krásnou kombinací hosté uvolnili Gouriye, ten si poté ještě obehrál jednoho obránce, ale v koncovce zcela selhal.

88
    Rohový kop hostující obrana odvrací.

88
    Nový muž na hřišti se hned cpal do útoku, ale neuspěl. Nicméně vybojoval alespoň rohový kop.

87
    Na konci utkání střídání. Lieder nahrazuje Sneijdera.

87
    Duits fauluje na vlastní polovině a rozhodčí vytahuje žlutou kartu.

86
    Sneijder si hledal volné místečko ke střele za šestnáctkou. Nakoec zkusil štěstí, ale blok nepropálil.

84
    Quansah měl otevřený prostor až do vápna a vystřelil. Až k brance však rána nedoletěla a odráží se zpět do hry.

82
    Duarte byl na levé straně sám a neuspěl. Kop od branky.

80
    Opět roh pro RKC a také z toho byla zajímavá situace. Tentokrát rána Sneijdera postrádala razanci a Pasveer neměl problém.

79
    To byl nebezpečný roh. Centr mířil na bližší tyč a tam ho jeden z domácích tečoval. Pasveer zasahoval na poslední chvíli na čáře!