Liberec – Slavia 0:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 1:3 (kon.) | Sparta – Hr. Králové 1:0 (kon.)
Dukla Praha – Plzeň 1:4 (kon.)
FC Slovan Liberec
0:0 (0:0)
SK Slavia Praha
Neděle 02.09.2012, 17:00Gambrinus liga

Zápas končí bezbrankovou remízou. Pražané byli v první půli lepším týmem, Slovan vyrovnal hru v nadcházejícím poločase. Nakonec mohly vyhrát oba týmy, ale balon v síti neskončil ani jednou. Z Liberce přeji příjemný zbytek nedělního večera. (18:54:37)

90+2
    Cicman dostal žlutou kartu. V posledních vteřinkách zápasu má ještě Slovan k dispozici přímý kop.

90+1
    Domácí mají míč ve své moci, do přehnaného útočení se ale nepouští.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty.

88
    Hosté podruhé vystřídali. Ze hřiště jde Kisel, opačným směrem míří Cicman.

87
    Červená karta pro Jiřího Fleišmana! Domácí obránce fauloval u postranní čáry protivníka, Slovan bude dohrávat zápas o deseti.

85
    Liberec měl k dispozici standardku ze strany. Před branku poslal míč Janů, po sérii odrazů se nakonec balon dostal ke Karišikovi. Jeho dělovka se zastavila pouze o hradbu těl před Čontofalským.

84
    Tomáš Mičola dostává žlutou kartu, fauloval Souzu.

82
    Čekání na úvodní branku chtěl ukončit Breznaník. Jenže nevedl si úspěšně, z běhu soupeřovu tvrz netrefil.

81
    Hodně se přiostřilo, důrazných střetů přibylo. Devět minut do konce základní hrací doby, u míče na polovině soupeře jsou Pražané.

79
    Domácí příznivci pískají. Rabušic se pustil do souboje s Latkou a ve vápně upadl. Sudí si volá oba borce na kobereček.

77
    Slovanu pořádně zatrnulo. Domácí si příliš neporozuměli, Bičík byl venku z branky a k míči se dostal Kisel. Z pětatřiceti metrů se snažil zakončit do odkryté branky, ve vápně vložil své tělo do jeho střely Nezmar.

76
    Ndiaye fauloval Tusjaka, bolestivé zranění si ale z tohoto střetu odnesl domácí útočník. Je odnášen na nosítkách a v zápase skončil. Nahradil jej Rabušic.

74
    Kisel kroutil svůj centr na malé vápno. Nejvýše se do vzduchu vyšplhal brankář Bičík a bleskově rozehrál.

73
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Týmům však schází finální fáze, Liulka nyní před protihráči raději odvrátil na roh.

72
    Hosté vystřídali. Vošahlíka nahradil Mičola.

69
    Zajímavé momenty na obou stranách. Úplně sám na penaltovém puntíku byl Breznaník, na vysoký centr však těsně nedosáhl. Slavia podnikla rychlý protiútok, na jehož konci byl Kisel. Balon si v šestnáctce připravil na střelu, napálil ovšem pouze před sebou stojícího Karišika.

67
    Souza se zmocnil míče na středu hřiště, za obranu si nabíhal Breznaník. Přihrávka na něj mířila, ale nadějnou akci Slovanu zastavil včasným obranným zákrokem Latka.