Ústí n/L – Motor ČB 2:0 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 4:0 (kon.) | Vítkovice – Zlín 3:4 (po pr.)
HC Litvínov – HC Plzeň 2:0 (kon.) | Chomutov – HC Kladno 5:2 (kon.) | Slavia – Pardubice 1:2 (kon.)
Třinec – Olomouc 4:3 (po s.n.) | Mladá Boleslav – Jihlava 1:2 (kon.)
po s.n.
HC Oceláři Třinec
4:3 (0:1, 2:2, 1:0 - 0:0)
HC Olomouc
Čtvrtek 06.09.2012, 18:00DHL Extraliga juniorů

Z vítězství po nájezdech se tedy radují domácí, kteří si do tabulky připíší dva body. Z mé strany to je pro dnešek vše, u dalších přenosů se s Vámi těším, na počtenou! (20:26:36)

65:00
    Třinec právě vstřelil branku!
    Rozhodnutí přišlo z hole RADIMA MATUŠE, který po bekhendové kličce poslal kotouč pod horní tyč!

Hosté v posledním nájezdu odpověď nenašli, druhý bod zůstává v Třinci.

1:1, pořadí se otočilo. Za domácí jel Radim Matuš, který krásnou kličkou do bekhendu poslal kotouč pod horní tyčku!

Za Oceláře mohl rozhodnout Adam Rufer, minul.

Lukáš Králík volil střelu na lapačku, kotouč ji taky našel.

Posunout blíž ke druhému bodu mohl Oceláře Filip Bajtek. Bajtek naznačil kličku doleva, zasekl a chtěl zasunout kotouč do prázdné branky, puk mu ale utekl.

Za hosty jel Radek Číp, po bekhendové kličce ale netrefil klec.

Za domácí odpovídal Jakub Juhász. Třinecký forward si rozmíchal puk a poté nachlup stejným zakončením, jako Lehečka, srovnal stav na 1:1!

Nájezdy začali hosté, konkrétně Jakub Lehečka. Hostující forward nic nevymýšlel a střelou nad rameno překonal brankáře Šimbocha!

Samostatné nájezdy začínají.

Utkání skončilo po 65. minutách nerozhodně, vítěze musí určit samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:33
    Zákrok večera předvedl Juraj Šimboch! Třinecký gólman byl tváří v tvář hostujícímu Jakubu Lehečkovi. Střela olomouckého forwarda mířila do levého horního rohu, Šimboch ale skvělým reflexem zastavil největší šanci Mory v prodloužení!

63:35
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou, ani jednomu ze soupeřů se nedaří přechod modré čáry.

62:33
    V další střelecké pozici se ocitl hostující Schejbal. Před ním ale stál jeden z třineckých beků, který změnil směr letu kotouče do ochranné sítě.

61:40
    Hosté mohli rozhodnout! Do šance dvou proti jednomu se dostali Jakub Schejbal a Patrik Machala! První jmenovaný hledal Machalu, ten však nedokázal trefit skákající kotouč!

60:51
    Prodloužení začali aktivněji hráči z Hané. Olomouc se dokázali dostat ke střele, ta však byla zblokována do ochranné sítě.

Daniel Ježek

Luboš Olszar

Branky a nahrávky: 21. Bajtek (Matuš, Běhal), 26. Matuš (Bajtek, Hurtík), 58. Diviš (Juhász, Žvátora), 65. Matuš - 12. Číp (Lehečka), 30. Kunce (Schejbal), 33. Jergl A. (Lehečka)

HC Oceláři Třinec: Šimboch (Němec) - Běhal, Bezuška, Kurzok, Žvatola, Valíček, Hurtík, Foltýn - Rufer, Bajtek, Kasperlík, Mach, Pargáč, Šjafotdinov, Ohera, Juhász, Matuš, Bartoň, Diviš, Jaroš
    HC Olomouc: Lukáš (Kochta) - Kovář, Škůrek, Brančik, Jergl, Rašner, Vondra, Ziegler, Schejbal - Číp, Hes, Vrabel, Králík, Vaculín, Žitka, Šťastný, Ostřanský, Jergl, Lehečka, Machala, Kunce

Rozhodčí: Trombík - Lederer, Mikler