Chabarovsk – Mytišči 3:2 (po pr.) | Novokuzněck – N.Novgorod 3:2 (po pr.) | Novosibirsk – Jaroslavl 2:5 (kon.)
Čeljabinsk – Magnitogorsk 2:0 (kon.) | Ufa – Viťaz 2:3 (po s.n.) | Nižněkamsk – Minsk 3:0 (kon.)
Kazaň – Čerepovec 5:2 (kon.) | Petrohrad – Omsk 1:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Barys 5:1 (kon.)
HC Slovan – Doněck 2:4 (kon.) | Lev – Riga 2:1 (kon.) | Lev – Riga 2:1 (kon.)
Amur Chabarovsk
3:2 (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0)
Atlant Mytišči
Čtvrtek 06.09.2012, 10:00 • Město Chabarovsk, MCL Platinum Arena • KHL

To je z mé strany vše a těším se zase někdy u onlajn přenosů. Přeji hezký čtvrteční den. (12:19:59)

Statistiky dnešního zápasu:

Střely na branku: 44:24
    Zásahy brankářů: 22:41
    Vyloučení: 4:4
    Branky v přesilových hrách: 2:2
    Vyhraná vhazování: 42:30

Také dnešní duel byl velmi vyrovnaný. Obou celkům se dařilo v přesilových hrách, kde padly čtyři branky. Tu rozhodující vstřelil v prodloužení Alexandr Osipov, kterému nahrával Jakub Petružálek.

61:32
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Domácí přesilovku využívají a připisují si tak na své konto druhé vítězství. Rozhodující branku vstřelil ALEXANDR OSIPOV. Asistence: Jakub Petružálek

60:38
    Velká komplikace pro hosty. Za krosček je vyloučen Andreas Enggvist.

60:01

60:00

59:01
    Nebezpečně pálil Junkov, ale výborně zasáhl Davidov.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:49
    Hodně nebezpečně pálil Ignaťuškin, který měl šanci utkání rozhodnout. Domácí tým ale podržel brankář Ján Lašák, který předvedl parádní zákrok.

55:10
    Nyní se tempo výrazně zvýšilo a oba celky chtějí utkání rozhodnout. Uvidíme, zda se to někomu nakonec povede.

53:29
    Do dobré pozice se dostal domácí Lugin, ale po jeho střele skončil puk pouze na břevně hostující branky!

51:40
    Oba celky se snaží, ale na ledě stále kralují obránci a brankáři. Stav utkání je tedy pořád nerozhodný.

49:48
    V této třetině se zatím hraje velmi opatrný hokej. Nikdo nechce chybovat a přijít tak zbytečně o důležité body.

47:55
    Stále čekáme na první branku v této třetině. Vypadá to, že bychom se mohli dočkat i prodloužení.

45:45
    Domácí jsou aktivnější v tomto utkání, ale zatím se jim nedaří vstřelit vedoucí branku.

44:18

Jakub Kopřiva

Branky a nahrávky: 14. Osipov (Tarašov, Petružálek), 29. Korotkov (Junkov, Šitikov), 62. Osipov (Petružálek) - 11. Višněvskij (Ignaťuškin, Petrov), 17. Lindgren (Žerděv)

Amur Chabarovsk: Lašák (Murygin) - Iogin, Osipov, Loginov, Izhiganov, Pereťjagin, Piganovič, Ilšat, Bilalov - Tarašov, Hyutenen, Petružálek - Nikulin, Korotkov, Lugin, Junkov, Šitikov, Pjuerjalja, Litovšenko, Stoljarenko, Kosourov
    Atlant Mytišči: Davidov (Galimov) - Semenov, Niskala, Kotschnew, Višněvskij, Petrov, Rukavišnikov - Andersson, Lindgren, Žerděv - Michnov, Rybakov, Enggvist, Lemťugov, Ignaťuškin, Gluchov, Kolcov, Dorofejev, Točitskij, Nurislamov.

Rozhodčí: Belov, Kulakov - Koršak, Černyšev