Zlín – Skalica 7:6 (kon.) | Plzeň – Motor ČB 5:3 (kon.) | Ústí n/L – Litvínov 4:1 (kon.)
Frýdek-M. – Nový Jičín 2:6 (kon.) | Kometa Brno – Zvolen 1:1 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 1:2 (po s.n.)
Kadaň – Beroun 2:0 (kon.) | Šumperk – Opava 5:2 (kon.) | Břeclav – SHK Hodonín 1:3 (pře.)
Karviná (Baník) – Val. Meziříčí 10:4 (kon.) | Poruba 2011 – Prostějov 2:4 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
LHK Jestřábi Prostějov
Čtvrtek 06.09.2012, 18:00 • ZS SAREZA, Ostrava – Poruba • Přípravné zápasy

S konstatováním, že Poruba podlehla Prostějovu 2:4, se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (20:08:33)

V poslední třetině byli Jestřábi aktivnějším týmem, což dokázali vyjádřit i brankově. Z Poruby si tak Prostějov odváží své čtvrté přípravné vítězství. Nemalou zásluhu měl na něm také David Zachar, který pokračuje ve výborných výkonech v přípravě a na porubském ledě vstřelil další dva góly.

60:00

59:56
    Velká šance Prostějova. Smejkal poslal v situaci dva na jednoho puk na Handla, který přestřelil Rudlovu klec.

59:34
    Ještě nás čeká jedno vhazování po Vydrželově levici.

59:28
    Prostějov je kompletní.

58:51
    A další vyhození, domácím se vůbec nedaří.

58:24
    Na Krayzelovo nahození nikdo nedosáhl, Jestřábi mohou opět vyvést puk ze třetiny.

57:59
    Hanáci v poklidu vyhazují puk až za Rudlovu branku.

57:28
    Jiří Paška dostává 2 minuty za sekání a domácí si zahrají další přesilovou hru.

57:01
    Prostějov se snažil hrát opět až příliš na krásu, Smejkalovi nakonec utíká puk.

56:12
    Krylovi dala porubská obrana opět až příliš prostoru, prostějovský forvard tak mohl vyjet až před Rudla.

55:43
    Wolfovi dlouhá přihrávka na Vaňka nevyšla, je z toho zakázané uvolnění.

55:13
    Další zakázané uvolnění Prostějova.

54:39
    Vydržel má na kontě další zákrok, ale opět spíše z kategorie těch lehčích.

54:02
    Pěkná kombinace Jetsřábů, na jejím konci Lukáš Duba trefil jen připraveného Rudla. Prostějov hraje ve třetí třetině naprosto uvolněně, naopak na straně Poruby je patrná určitá křeč.

53:39
    Další přerušení, porubské hokejisty zastavuje offside.

53:31
    Kotouč končí mimo hrací plochu, vhazuje se ve středním pásmu.

53:02
    Seidler zkoušel štěstí střelou z těžkého úhlu.

Adam Bagar

Branky a nahrávky: 12. Pavlačka (Vaněk, Wolf), 34. Vaněk (Krayzel, Buček) - 19. Zachar (Černý), 36. Kumstát (Zachar, Černý), 43. Handl (Smejkal, Duba), 51. Zachar (Kaluža)

HC RT TORAX Poruba 2011: Gleich (Rudl) – Mládenka, Wolf, Zientek, Šindelář, Prokop, Slavík, Axman, Spusta – Buček, Krayzel, Vaněk, Holuša, Pavlačka, Hašek, Seidler, Šimkovič, Galajda, Chomič, Zuber.
    LHK Jestřábi Prostějov: Vrba (Vydržel) – Paška, Dufka, Kumstát, Kaluža, Tomiga, Finkes – Smejkal, Duba, Handl, Šebek, Zachar, Černý, Žajgla, Kryl, Stráněl, Berčák.

Rozhodčí: Jeřábek J. – Vengřín R., Vengřín M.