Chabarovsk – Jaroslavl 1:2 (kon.) | Novokuzněck – Mytišči 3:4 (po s.n.) | Novosibirsk – N.Novgorod 5:2 (kon.)
Jekatěrinburg – Magnitogorsk 3:1 (kon.) | Ufa – Čerepovec 1:3 (kon.) | Petrohrad – Barys 7:3 (kon.)
Dynamo Moskva – Chanty-Mansijsk 5:3 (kon.) | Nižněkamsk – Viťaz 4:5 (po s.n.) | Kazaň – Minsk 2:3 (po pr.)
CSKA Moskva – Doněck 5:3 (kon.) | HC Slovan – Riga 2:3 (po s.n.) | Lev – Spartak Moskva 1:4 (kon.)

Riga právě vstřelila branku!
    ROB SCHREMP si připisuje rozhodující branku zápasu a to proměněným samostatným nájezdem, kdy oklamal Januse a trochu se štěstím zasunul.

60:27
    Slovan jel ve dvou na jednoho, Vondrka měl sebou Sigaleta, ale rozhodl se zakončit sám, ale Jučers chytá!

54:26
    Slovan právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Vondrka skvělou zadovkou našel před brankou zcela volného MICHELA MIKLÍKA a ten Jučerse nekompromisně prostřelil. Asistence: Michal Vondrka, Mário Bližňák.

52:30
    Utkání sleduje 8034 diváků.

50:55
    Kytnár objel branku, snažil se zasunout, ale Jučers vyrazil. Jenže přímo na hokejku Bartoviče, kterému ani dva pokusy nestačily k přesné dorážce.

43:46
    Michel Miklík se v útočném pásmu dopustil hákování a Riga má k dispozici přesilovku!

43:43
    Sigalet krásně našel Vondrku, který zblízka netrefil prázdnou branku!

41:35
    Šatan se pokusil o křížnou přihrávku, ale vyslal tím Meiju do brejku a jeho rána jen těsně minula branku!

41:15
    Alexandre Giroux podrazil Bartoviče a Slovan má v úvodu třetí třetiny přesilovku.

37:44
    Riga využila přesilovka, MARTINS KARSUMS dostal přesnou přihrávku do brejku a střelou o tyčku skóruje. Asistence: Krisjanis Redlihs.

36:59
    Za hákování je vyloučen Mário Bližňák. Riga má příležitost před koncem třetiny strhnout vedení opět na svou stranu.

27:22
    A přesilovka je využitá! Po hezké kombinaci se k puku dostal MÁRIO BLIŽNÁK a zblízka vyrovnal. Asistence: Michel Miklík, Martin Štajnoch.

26:58
    A Slovan bude hrát přesilovku 5 na 3, za hákování je vyloučen Oskars Cibulskis

26:13
    Gunars Skvorcovs (RIG) dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

19:16
    Rob Shremp se provinil držením a Slovan má k dispozici přesilovku.

15:30
    Bartovič se dostal do brejku, z levé strany si najel před Jučerse, zkusil blafák, ale trefil tyčku!

14:50
    Ivan Švarný je prvním vyloučeným. Dostává dvě minuty za podražení. Riga hraje přesilovku.

00:10
    Tak to je ledová sprcha. Slovanisti prohráli buly, hosté se okamžité dostali do brejku, Karsums přihrál na MIKSE INDRASISE a ten střelou do růžku otevřel už po deseti sekundách skóre. Asistence: Martins Karsums.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 28. Bližňák (Miklík, Štajnoch), 55. Miklík (Vondrka, Bližňák) - 1. Indrasis (Karsums), 38. Karsums (K. Redlihs), 65. Schremp

HC Slovan Bratislava: Janus - Sigalet, Tabaček, Švarný, Boumedinne, Štajnoch, Mihalik, Luža - Miklík, Bližňák, Vondrka - Kukumberg, Bartovič, Kytnár - Šatan, Bakoš, Lipianský - Preisinger, Šťastný, Ölvecký - Mikúš.
    Dinamo Riga: Jučers - K. Redlihs, Galvinš, J. Redlihs, Carle, Sotnieks, Cibulskis, Podzinš - Karsums, Indrasis, Johnson - Giroux, Niživijs, Schremp - Džerins, Lipsbergs, Ivanans - Meija, Skvorcovs, Biezais.

Rozhodčí: Zacharov, Cherenkov - Sivov, Šeljanin