Jihlava – Vlašim 1:5 (kon.) | Karviná – Jindřichův Hradec 5:0 (kon.) | Hr. Králové – Ústí n/L 2:1 (kon.)
Kladno – Pardubice 4:0 (kon.) | Plzeň – Kert Park Praha 2:3 (po s.s.) | Letohrad – Most 3:1 (kon.)
SK Hokejbal Letohrad
3:1 (0:0, 0:0, 3:1)
HBC Most
Sobota 08.09.2012, 17:30 • Letohrad • CROSSDOCK Extraliga

Pro domácí cenné 3 body a výborně odehraná poslední třetina do které vlétly do slova po hlavě a našli na Most recept. Fanoušci Letohradu jsou očividně spokojeni. A my se s Váma s kolegou loučíme a zase zítra z Letohradu napočtenou. (19:09:52)

45:00

44:57
    Postavení mimo hru.

44:28
    Most se snaží něco vymyslet ale zatím bez úspěšně.

44:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

42:33
    Letohrad právě vstřelil branku!
    Minařík vyhodil do pásma kde našel Vychytila , který přihrál ONDŘEJOVI LUXOVI který posílá Letohrad do 2 brnkového vedení 3:1.

42:23
    Akce Mostu kterou rozjel Hulín , proti němu vystartoval doslova po hlavě Šimara ale míček nakonec do brány neprošel.

42:08
    Vhazování ve středním pásmu.

41:37
    Oba týmy v plném počtu.

41:03
    Krásná akce Letohrad který stále tlačí Most do pásma.

40:07
    Letohrad stále před brankou Mostu usiluje o gol.

39:02
    Letohrad ve 4.

39:02
    Most právě vstřelil branku!
    akci rozjel Chytrý který našel před brankou PETRA BOŽKA a ten snižuje na 1:2.

38:50
    Ale míček zpátky před brankou domácích a strkanici nakonec rozsuzuje rozhodčí vyloučen Mlejnek a Hulín

38:22
    Letohrad se osvobozuje.

38:18
    Přesilová hra Mostu a, který stále obstřeluje Šimaru nakonec posunutá brána.

37:20
    Most v pásmu soupeře bojuje o snížení stavu ale hru přerušuje hvizd rozhodčích. Vyloučen Friml , Letohrad ve 4 mužích

37:00
    Letohrad kontroluje hru a nedává Mostu moc velkou šanci.

35:52
    Gol SK OEZ Testa Letohrad vstřelil po přihrávce Halbrštáta VIKTOR MLEJNEK , který zvišuje na 2:0

35:00
    Střela Mostu kterou ale brankář vyráží a posílá do utoku sve hrače.

34:53
    Vhazování před Šimarou

34:50
    Hra se teˇdka střídá z jedné strany na druhou.

34:13
    Další krásná akce letohradu střela z kruhů nakonec ale schována do lapačky Soukupa.

34:00
    Mostečtí se snaží o vyrovnání ale domácí zatím nepouštějí most do pásma.

32:39

32:29
    Branku domácích po krásné kombinaci Frimla, Vychitila zakončil nakonec JOSEF MATYÁŠ. Stav utkání 1:0.

Dnešní utkání sleduje 60 diváků.

32:07
    Přesilová hra letohradu končí ve středním pásu. Kde se bude vhazovat.

31:21
    Vyloučen hráč Mostu Pánov na2 minuty za krosček.

31:00
    Vhazování před brankou hostů opět v podání Mostu který rozjizdi akci kterou překazila obrana Letohradu.

30:32
    Most vyhazuje na zakázané uvolnění. Gremlejn se snažil dobíhat míček ale neůspěšně.

30:01
    Vhazování vyhráli hosté.

30:01

Na obou stranách zatím velmi vyrovnané hokejbalové utkání kdo si dnes odnese body to je zatím ve hvězdách. Letohradská i Mostecká obrana zatím velmi silně brání a brankářské jedničky obou týmů zatím drží čisté konta. Střely na bránu 22:13 . Oba týmy se snaží urvat první plný bodový zisk. Stav po 2. třetině tedy stále bez branky 0:0

Další třetina začne přibližně v 18:40

30:00

29:53
    Solová akce Gremlejna který jen tak prozkoušel brankářské smylsy Šimary , který vyráží.

29:22
    Další vhazování ve středu hřiště.

29:20
    Letohrad jde dopředu , ale Most inhned otáčí hru.

27:40
    Nádherná bekendová střela kterou vyslal Minařík. Soukup vyráží a hra pokračuje.

27:00
    Přečíslení Mostu 2 na 1 zastavuje Malík , a domácí obrací hru na svou stranu.

26:10
    Přihrávka Procnera na O.Luxe a ten se pokusil vystřelit ale dostal se do brankoviště a tím pádem přišel o šanci skorovat.

25:13
    Střela Málka který nastřeloval na zadní mantinel kde míček vybojovali hosté a zatím drží pásmo.

25:00
    Letohrad znovu v pásmu soupeře bojuje o míček nakonec ale Most u míčku a rozjíždí útok.

24:18
    Schrumáž hokejek před brankou letohradu v kterése dobře orientovali domácí kteří rozjeli brej ten ale golman Soukup vyráží a Most obrací hru na druhou stranu

23:50
    Most se v pásmu soupeře moc dlouho neudržel a dopředu jdou domácí kteří kombinují v pásmu soupeře nakonec technickou střelu vyslal Rail. Sokup schoval do lapačky

22:41
    Letohrad vyhazuje na zakázené uvolnění.

22:20
    Most se snaží jít dopředu ale obrana domácích je zatím k nepřekonání.

21:52
    další vhazování před Mosteckou brankou vyhráli Letohradští a drží stále pásmo.

21:25
    Letohrad stále drží míček a krásná akce v podání Matyáše který tečoval míček na branku Soukupa.

21:18

20:52
    Letohrad opět v pásmu , akci ukončuje postavení v brankoviši.

20:20
    Letohrad tlačí soupeře v pásmu , ale nakonec se Most osvobozuje.

19:40
    Přesilová hra Letohradu a ostrá střela Urbana která končí na zadním mantinelu.

19:18
    Letohrad v pásmu ale Chytrý si pomohl sekáním.

19:00
    Letohrad u míčku ale akci zastavilo postavení mimo hru.

18:43
    Vhazování před brankou letohradu.

18:25
    Letohrad za svou brankou bojuje o míček a rozjížd akci , kterou ale překazili Mostečtí.

15:01

Hráči se připravují na začátek II. třetiny.

V I.třetině jsme viděli několik šancí , ale branka nakonec nepadla stav utkání je tedy 0:0.

Další třetina začne za 10 minut.

15:00

14:58
    Další vyloučení,tetokrát na straně Letohradu vyloučen Minařík na 2 minuty za sekání.

14:47
    A bude se vylučovat na trestnou lavici odchází hráč Mostu Koudelka 2 minuty za držení.

14:20
    Nádherná akce Mostu končí na tyči Šimarovi branky.

14:04
    Most zahnal Letohrad do vlstního pásma , Letohrad se osvobozuje na zakázené uvolnění.

13:35
    Střela Mostu kterou vyslal Kupet kryje Šimara.

13:18
    A další icing pro Letohrad.

13:03
    Letohrad rozjíždí akci ale dlouhý nához končí na zakázené uvolnění.

12:30
    Letohrad v útočném pásmu. Boj o míček nakonec zastavil hvizd rozhodčího.

11:35
    Útok Mostu a krásná střela kterou Šimara vyráží.

11:08
    Po vhazování míč končí mimo hrací plochu.

11:05
    Most jde dopředu ale u mantinelu vznikla mela a rozhodčí radši zastavil hru.

10:29
    Další útok Letohradu končí nahozením Dolečka.

10:00
    Vhazování ve středu hřiště vyhráli letohradští a rozjíždějí útok.

08:32
    A míček končí mimo hrací plochi vhazování ve středním pásmu.

08:20
    Letohradské dlouhé nahození které se nakonec dostalo do lapačky hostjícího golmana.

08:00
    Vhazování před Soukupem a most v utočné akci která končí střelou kterou kryje Šimara.

07:43

07:31
    Vhazování ve středu hřiště.

07:30
    Hosté stále tlačí Letohrad , který se nemůže osvobodit.

05:51
    Začíná tedy přesilová hra pro Most ,který se zatím drží v pásmu.

05:51

05:50
    Další vhazování ve třetině Mostu a střela letohradských. Hra se vyrovná na trestnou lavici odchází Furik.

05:20
    Krásná akce Letohradských a Mlejnek na jejím konci jeho střelu ale opět zlikvidoval Soukup.

04:23
    Letohrad se drží v utočném pásmu, od modré čáry palil Friml. Golman mostu kryje.

03:52
    Vyloučen hráč týmu HBC Pento Most Pavlica 2 minuty za podražení

03:27
    Letohradští jdou do předu a pěkná akce kterou ale Soukup kryje.

02:55
    Míček mimo hrací plochu bude se vhazovat ve středním pásmu

02:00
    Střela domácích která končí opět v lapačce Soukupa

01:38
    Další vhazování před Mosteckým brankářem.

01:25
    Most v ůtočné třetině stále drží míček

00:40
    Letohrad rozjíždí akci ze které je jen střela na golmana hostů.