Jihlava – Vlašim 1:5 (kon.) | Karviná – Jindřichův Hradec 5:0 (kon.) | Hr. Králové – Ústí n/L 2:1 (kon.)
Kladno – Pardubice 4:0 (kon.) | Plzeň – Kert Park Praha 2:3 (po s.s.) | Letohrad – Most 3:1 (kon.)
SK Hokejbal Letohrad
3:1 (0:0, 0:0, 3:1)
HBC Most
Sobota 08.09.2012, 17:30 • Letohrad • CROSSDOCK Extraliga

38:50
    Ale míček zpátky před brankou domácích a strkanici nakonec rozsuzuje rozhodčí vyloučen Mlejnek a Hulín

37:20
    Most v pásmu soupeře bojuje o snížení stavu ale hru přerušuje hvizd rozhodčích. Vyloučen Friml , Letohrad ve 4 mužích

31:21
    Vyloučen hráč Mostu Pánov na2 minuty za krosček.

19:18
    Letohrad v pásmu ale Chytrý si pomohl sekáním.

14:58
    Další vyloučení,tetokrát na straně Letohradu vyloučen Minařík na 2 minuty za sekání.

14:47
    A bude se vylučovat na trestnou lavici odchází hráč Mostu Koudelka 2 minuty za držení.

05:50
    Další vhazování ve třetině Mostu a střela letohradských. Hra se vyrovná na trestnou lavici odchází Furik.

03:52
    Vyloučen hráč týmu HBC Pento Most Pavlica 2 minuty za podražení

Ondřej Tomeš

Ondřej Boháč

Branky a nahrávky: 33. Matyáš (Vychytil, Friml), 36. Mlejnek (Halbrštát), 43. O.Lux (Vychytil, Minařík) - 40. Božek (Chytrý)

SK Hokejbal Letohrad: Šimara (Janoušek) - Friml("C"), Dulava , Malík , Urban , Matyáš , Doleček - Furik , Červina , Minařík - Mlejnek , Rail , Halbrštát - O.Lux , Protzner , Forman - Grund , Vychitil , J.Lux - Adamec
    HBC Most: Soukup - Málek, Koudelka("C"), Voženílek, Pánov , Hulín - Kupet, Božek, Šíma - Gremlejn, Krajíček, Chytrý - Nerad , Pavlica

Rozhodčí: Šprincl - Polášek