Havlíčkův Brod – Liberec 2:3 (kon.) | Třinec – Zlín 4:3 (po s.n.) | Motor ČB – Jihlava 3:0 (kon.)
Přerov – Vsetín 3:2 (po s.n.) | HC Litvínov – K. Vary 0:6 (kon.) | Písek – Hr. Králové 4:1 (kon.)
Pardubice – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Vítkovice – Havířov 4:0 (kon.) | HC Plzeň – Chomutov 8:1 (kon.)
Sparta – Letňany 0:1 (odl.) | Olomouc – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Slavia – HC Kladno 4:5 (po s.n.)

Pardubice právě vstřelily branku!

Je rozhodnuto! Do odkryté klece se po přihrávce Filipa Havrdy prosadil RADOVAN CHVOJKA! Asistence: Filip Havrda.

58:21
    Boleslav to zkusí v šesti.

58:02
    Střela Jiřího Kysely prolétla jen těsně kolem klece hostů!

57:18
    Pardubice ale nezůstávají pozadu. Brankáře hostů prověřil vcelku ostře Ondřej Panna.

56:54
    Boleslav se snaží ještě s výsledkem něco udělat a kombinuje v útočné třetině.

56:27
    Ofsajd Pardubic.

55:19
    Na druhé straně Stibůrek vyrazil střelu Pavla Nastoupila mimo hřiště.

54:43
    Puk do útočného pásma zavezl Michael Špaček a poslal přihrávku na volného Ondřeje Pannu, ten ale mířil pouze do Ašenbrennera!

54:27
    Po souboji za pardubickou branku rozhodčí přerušuje hru.

54:01
    Oddechový čas si nyní vzal celek domácích.

53:51
    Oba týmy střídají.

52:46
    Dopředu nyní mířil Ondřej Bohuněk, ale v útočném pásmu se neprokousal přes Lukáše Herciga.

52:01
    Boleslav se snaží o odpověď, ale Pardubice mají opět navrch.

50:39

Domácí mají zpátky svůj dvoubrankový náskok! Po střele Kuťáka vyjel zpoza branky RADEK VELÍNSKÝ a zasunul kotouč pod beton boleslavského gólmana. Asistence: Kuťák, Chvojka.

50:14
    Od modré čáry nahazoval Jakub Procházka, trefil však pouze svého spoluhráče Miloše Kalouse.

49:40
    Pardubice opět v útočném pásmu ve snaze zvýšit svůj gólový náskok.

48:58
    Pardubice budou hrát další přesilovku za podražení dostává dvě minuty Zdeněk Borovec.

48:32
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!

Hosté se přeci jen dočkali. Viděli jsme podobný gól jako před chvílí na druhé straně. Po sérii odrazů se ke kotouči dostal VÁCLAV KRUPIČKA a zakončil do branky. Bez asistence.

47:15
    Pardubice chvíli kombinovaly v útočném pásmu, ale u puku je nyní Mladá Boleslav.

46:37
    Za vlastní brankou akci zakládá Jakub Procházka.

45:59
    Pardubicím se nyní dostalo potřebné energie a u většiny puků jsou první.

45:41
    Hosté si vyžádali oddechový čas.

44:20

Domácí svou přesilovku využili! Od modré tvrdě pálil. Jakub Procházka a jeho střelu se snažil dorazit Radovan Chvojka. S tímto pokusem si ještě Ašenbrenner poradil, ale na další dorážku FILIPA KUŤÁKA už nestačil. Asistence: Chvojka, Procházka.

43:45
    Pardubice začínají od vlastní branky.

43:32
    Další přesilovka pro Pardubice. Vojtěch Sedmík dostává dvě minuty za podražení.

43:04

42:42
    Mladá Boleslav se osvobozuje.

41:55
    Pardubice kombinují v útočném pásmu. Tvrdá střela Michaela Špačka od modré končí na betonech Patrika Ašenbrennera.

41:04
    U mantinelu byl atakován Ondřej Panna a pachatel přestupku Tomáš Tržický dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

40:47
    K puku se dostala také Boleslav, ale její akce končí ofsajdem.

40:21
    Pardubice zakládají akci za vlastní brankou.

40:01

40:00

39:41
    V ní se Pardubice usadily v útočném pásmu, ale další gól zatím nepřichází. Boleslav odolává.

39:01
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:27
    Dopředu opět uháněl Vojtěch Němeček podporován Ďuričem, zvlolil ale samostatnou práci a to se nevyplatilo.

38:05
    Zakázané uvolnění hostů.

37:16
    Dopředu vyrazili boleslavští Ivan Ďurič a Vojtěch Němeček, který se ocitl sám před Stibůrkem, zakončil včak pouze do jeho betonů!

37:02
    Ten si nyní připisuje další zákrok.

36:44
    Jiří Kysela otestoval od modré vyrážečku brankáře Mladé Boleslavi.

35:53
    Puk v útočném pásmu dojel střelec první branky Michael Špaček a snaží se se svými spoluhráči něco vymyslet.

35:20
    Vhazuje se po pravé straně Patrika Ašenbrennera.

34:54
    Dopředu se nyní vydali Pardubičtí. Radovan Chvojka s Filipem Havrdou ale tísnění boleslavskou obranou nic nevymysleli.

34:34
    Další zákrok Antonína Stibůrka.

33:33
    od modré čáry tvrdě pálil Filip Semrád, ale do jeho střely obětavě skočil pardubický Jiří Drobný.

32:54
    Jeho pozronost vyzkoušel střelou z úhlu David Bašus.

32:20
    A nyní už se zase hraje na druhé straně hřiště - tedy před Stibůrkem.

31:58
    Nyní v útočném pásmu Pardubice. Zákrok si připisuje Patrik Ašenbrenner.

31:09
    Ivan Ďurač nyní pálil z pravé strany na Stibůrka, ale jeho střela byla zablokována.

30:16
    Zápas se nám přehoupl do druhé poloviny, domácí hájí jednobrankový náskok, ale Boleslav se neúnavně žene do útoku.

30:00
    Ofsajd domácích.

29:41
    Před Stibůrka se tlačil Vojtěch Sedmík, ale pardubický brankář si opět poradil.

29:08
    Jakub Šír nyní ze strany vyzkoušel lapačku pardubického brankáře.

28:27
    Nyní se o puk bojuje za boleslavskou brankou.

27:20
    Hosté jsou nyní hodně aktivní a opět jsou v útočném pásmu.

26:41
    Dopředu vyrazil nikým nehlídaný Ivan Ďurač, na pomoc mu přijel Tomáš Groer, ale přihrávku do druhé vlny těsně před Stibůrkem nezpracoval!

26:03

25:50
    Mladá Boleslav se stále drží v útočném pásmu.

25:27
    Tomáš Groer vyzkoušel svým nahozením od modré pozornost Stibůrka.

24:43
    Boleslav vyrazila do útočné třetiny.

24:03
    Hosté budou hrát minutu a čtyři vteřiny dvojnásobnou přesilovku! Za podražení dostává dvě minuty Miloš Kalous.

23:32
    Boleslav nahazuje puk do útočného pásma, kde se následně usazuje.

23:07
    Martin Hlaváček dostává dvě minuty za podražení a Boleslav si tak zahraje další přesilovku.

22:27
    Přes střední pásmo se až do toho útočného prokousal Ondřej Polák, ale jeho přihrávka na Jiřího Kyselu nenašla využití.

21:41
    Na modré čáře čekal na přihrávku Martin Hlaváček, bohužel ale upadl a je z toho zakázané uvolnění.

20:57
    Za boleslavskou brankou puk vybojoval Vojtěch Budík a vytváří šanci pro své spoluhráče.

20:24
    Radovana Chvojku v první akci druhé třetiny zastavila přihrávka rukou.

20:01

V první třetině se nám měnilo skóre pouze jednou. Po akci Ondřeje Panny spolu s Michaelem Špačkem lovil kotouč ze své sítě boleslavský gólman Patrik Ašenbrenner. Druhá třetina začne přibližně ve 13:44.

20:00

19:16

18:46
    Hosté vyhazují přes všechny čáry.

18:36
    Nyní, po střele Ondřeje Panny, puk vyletěl mimo hřiště.

17:50
    Po přihrávce od spoluhráče napříč pásmem před prázdnou brankou promáchl Jiří Kysela!

17:16
    Budou podpořeni přesilovou hrou. Na dvě minuty za nedovolené bránění půjde pykat Pavel Nastoupil.

17:00
    Pardubice se nyní tlačí opět do útoku,

15:54

Domácí jdou po krásně akci do vedení! Po předešlém zásahu Antonína Stibůrka se k odraženému puku dostal Ondřej Panna a spolu s MICHAELEM ŠPAČKEM se vydal do úniku dva na jednoho. Druhý jmenovaný po hezké přihrávce předvedl ještě hezčí blafák do bekhendu a je to 1:0! Asistence: Ondřej Panna.

15:33
    Po střele FIlipa Havrdy si Patrik Ašenbrenner připisuje další zásah.

14:36
    V akci opět Jiří Drobný, tentokráte se už dostal do pásma a z otočky zakončil do betonů boleslavského brankáře.

14:02
    Pardubický Jiří Drobný nezachytil přihrávku od svého spoluhráče a píská se zakázané uvolnění.

13:25

12:57
    Další pokus o vyhození zachytil na modré čáře Pavel Nastoupil a nahazuje puk na Stibůrka.

12:18
    Pardubice vyhazují kotouč přes celé hřiště.

12:00
    Téměř všichni hráči se teď natlačili před Stibůrka a rozhodčí přerušuje hru.

11:25
    A posléze si zahraje svou první přesilovku v zápase. Michael Špaček hákuje a dostává dvě minuty.

11:12
    Domácí vážněji nezahrozili, Boleslav je v plném počtu.

09:59
    Pardubice se nemohou usadit v útočném pásmu. Puk vyhazuje Vojtěch Němec.

09:12
    Pardubice budou hrát první přesilovku za faul loktem si na dvě minuty odpočine Tomáš Groer

08:50
    Po souboji za pardubickou klecí se k zemi sesunul jeden z hostujících borců a hra je přerušena.

07:33
    Ta ztroskotala za hranicí středního pásma a dopředu jde opět Boleslav.

06:59
    Za vlastní branku nyní puk zaváží Ondřej Polák a zakládá novou útočnou akci.

06:13
    Boleslav nyní dostala svého soupeře vcelku pod tlak a nechce opustit své útočné pásmo.

04:52
    Dopředu se nyní dral boleslavský kapitán Stanislav Brzák, ale pardubická obrana byla pozorná a vše si pohlídala.

03:29
    Zakázané uvolnění domácích.

2:40
    Ani jeden z týmů si zatím nevytvořil vážnější šanci. Puk poletuje z jedné strany hřiště na druhou.

1:28
    Jaroslav Faltýnek tvrdě vypálil od modré čáry, ale trefil bránícího beka a ten se okamžitě vydal na branku Stibůrka, mezi tři tyče ale nezakončil.

0:34
    V úvodu utkání se puk zdržuje spíše na holích hostů.

00:01

Zástupci obou celků jsou již na ledové ploše.

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Stibůrek (Husár) - Divecký, Kalous, Chvojka, Panna, Polák, Procházka, Kysela, Vyskočil, Faltýnek, Kuťák, Barkóci, Hlaváček, Bohuněk, Velínksý, Špaček, Havrda, Drobný, Petric, Budík, Kracík.

BK Mladá Boleslav: Ašenbrenner (Růžička) - Mašek, Semrád, Nastoupil, Šír, Bašus, Plíšek, Hercig, Černý, Krupička, Borovec, Ďurač, Jeftimov, Brzák, Marks, Němec, Tržický, Groed, Sedmík, Durdil.

Rozhodčí: .

Vítejte u dnešního přenosu z malé haly pardubické ČEZ Areny, kde druhým kolem pokračuje Extraliga staršího dorostu. Domácí tým dnes na svém ledě přivítá hokejisty Mladé Boleslavi. Hosté přijeli se snahou navázat na tříbodový zisk z prvního utkání s Havlíčkovým Brodem, za to Pardubicím se jejich úvodní vystoupení příliš nepodařilo, když na svém ledě nestačily na Písek a prohrály 3:5. Kdo bude dnes úspěšnější?

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 16. Špaček (Panna), 45. Kuťák (Chvojka, Procházka), 51. Velínský (Kuťák, Chvojka), 59. Chvojka (Havrda) - 49. Krupička

HC Dynamo Pardubice: Stibůrek (Husár) - Divecký, Kalous, Chvojka, Panna, Polák, Procházka, Kysela, Vyskočil, Faltýnek, Kuťák, Barkóci, Hlaváček, Bohuněk, Velínksý, Špaček, Havrda, Drobný, Petric, Budík, Kracík.