Bělorusko – San Marino 1:0 (kon.) | Řecko – Kypr 1:0 (kon.) | Bosna – Německo 4:4 (kon.)
Česko – Wales 5:0 (kon.) | Černá Hora – Arménie 0:0 (kon.) | Rusko – Moldavsko 2:2 (kon.)
Polsko – Portugalsko 0:0 (kon.) | Slovensko – Kazachstán 6:0 (kon.) | Lotyšsko – Rumunsko 0:4 (kon.)
Rakousko – Skotsko 3:2 (kon.) | Lucembursko – Bulharsko 1:3 (kon.) | Itálie – Irsko 2:4 (kon.)
Maďarsko – Lichtenštejnsko 2:0 (kon.) | Srbsko – S. Makedonie 5:1 (kon.) | Švédsko – Ukrajina 2:1 (kon.)
Litva – Finsko 1:3 (kon.) | Anglie – Norsko 1:0 (kon.) | Belgie – Island 5:0 (kon.)
Španělsko – Chorvatsko 6:0 (kon.) | Švýcarsko – Estonsko 3:0 (kon.)
Černá Hora
0:0 (0:0)
Arménie
Pondělí 10.09.2012, 17:30Kvalifikace ME U21

Z přímého volného kopu nic nebylo a je tu remíza. Oba týmy tak s největší pravděpodobností na šampionátu končí. (19:25:14)

90+2
    Faul jednoho z domácích obránců zezadu a poslední šance pro hosty.

90
    Rozhodčí bude nastavovat 3 minuty.

88
    Domácí dokonce útočí a snaží se vstřelit gól.

85
    Klidná obrana domácích pokračuje. Vše spěje k remíze.

83
    Tak uvidíme, s čím hosté vyrukují ke konci utkání.

81
    Vše nakonec zklidňuje brankář domácích, který lapil míč do rukavic.

81
    I tentokrát se domácí ubránili, ale hosté se opět okamžitě dostávají k míči.

79
    Z rohu nic nebylo, ale hosté zůstávají u míče.

78
    Tentokrát hosté vybojovali alespoň roh.

76
    A hosté stále ztrácejí míč, někdy naprosto zbytečně nepřesnou rozehrávkou.

75
    Černá Hora se stále v klidu brání. Hosté neměli zatím jedinou gólovku v druhém poločase a všechny střely šly mimo.

73
    Tak Arménie vůbec nehraje to, co potřebuje...

70
    A stále ten samý obrázek.

68
    Domácí stále více u míče.

66
    V útoku jsou ovšem více domácí, do šancí se sice nedostávají, ale pro hosty je toto naprosto katastrofální.

64
    Hosté střídají a doufají, že se budou více dostávat do útoku.

63
    Domácí stále drží remízu, postup pro hosty se stále vzdaluje.

61
    A stále dobrá poziční hra domácích nepouští Arménii do zakončení.

56
    Domácí hrají dobře v obraně a hosty do ničeho nepouští.

54
    Může se pokračovat ve hře.

52
    Jeden z domácích hráčů zůstává ležet na trávníku a bude potřebovat lékařské ošetření.

48
    Vrátila se nám překopávaná.

46
    Stále jsme se žádné šance nedočkali. U míče jsou překvapivě více domácí.

46

45+2
    Oba týmy už pouze brání.

45
    Ještě jedno vhazování pro hosty, ale už se asi nic nestane. Rozhodčí nastavuje 2 minuty.

42
    Hosté jsou stále v tlaku.

40
    Fauly na obou stranách. Ani jeden z týmů nechce do konce poločasu inkasovat.

38
    Hlavička těsně nad. Velká škoda pro domácí a velké štěstí pro hosty, kteří stále bojují o postup ze skupiny.

37
    Roh pro domácí.

36
    Opět vidíme spíše překopávanou.

33
    Míč se ve vápně domácích stále odrážel na kopačky Arménců, ale ti ani jednou nevystřelili na branku. Výborný přístup hráčů v obraně.

32
    Po dvou minutách přišla přihrávka do autu...

30
    Nepovedený centr do vápna v podání domácích a do útoku jde opět Arménie.

27
    A další zmařený útok hostí. Obraz hry se stále nemění.

21
    Hosté se stále drží u míče, ale nedaří se jim dostat k vápnu domácích.

19
    Jeden z Arménců se dostal k odraženému míči ve vápně a napálil ho na branku. Gólman domácích skvěle zareagoval a nebude z toho ani roh.

18
    Doufejme, že se brzy dočkáme nějaké šance, protože toto utkání příliš zajímavé zatím není.

16

15
    Opět to samé dokola.

13
    Domácí opět pouze odkopávají míč do autu.

11

10
    U míče jsou stále hosté, ale k ničemu se nedostávají.

7
    Stále jsme neviděli jediný pokus o střelu na branku.

4
    Stále se jedná pouze o překopávanou ze strany na stranu s drobnými fauly na půlící čáře.

2
    Ovšem i ti v zápětí přicházejí o míč.

2
    Arménii se první útok nevydařil a dopředu jdou domácí.

1

Favoritem jsou dnes samozřejmě hosté, kteří mají v turnaji stále o co bojovat, zatímco Černá Hora dnes už jistě hraje poslední utkání turnaje.

Černá Hora už nemůže postoupit z kvalifikace po získání pouze jednoho bodu z dvojzápasu s Českou republikou. Arménie naopak už pravděpodobně nemůže získat první příčku, jelikož rozdíl branek Česka je 19:3, zatímco Arménie má 11:5. Pokud dnes ovšem Arménie zvítězí, bude mít velkou šanci na postup z 2. místa. Musí ovšem doufat, že Portugalsko zaváhá s Polskem, nebo zvítězí větším brankovým rozdílem, než Švýcarsko nad Estonskem.