Dukla Praha – Ostrava 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 2:1 (kon.) | Olomouc – Liberec 4:0 (kon.)
Slovácko – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Táborsko 1:1 (kon.) | Slavia – Teplice 4:0 (kon.)
Hr. Králové – Sparta 2:1 (kon.)
1.FC Slovácko
1:1 (1:0)
Bohemians Praha 1905
Pondělí 10.09.2012, 17:00 • Bělinka • Juniorská liga

Slovácko v sedmém kole remizovalo s Bohemians 1905 1:1. V prvním poločase se ujalo vedení Slovácko zásluhou Ohnutka, skóre mohl ještě mohl navýšit Franta. Ve druhém poločase se ocitl ve vyložené šanci Andreou, kterému se v důležitém okamžiku zamotal míč mezi nohami a přišel o možnost zvýšit vedení Slovácka na dvě branky. Hostům se podařilo vyrovnat Jiskrou na konečných 1:1. (18:58:05)

90
    Páté střídaní hostujícího celku. Tryznu vystřídal Tomáš Šebek.

89
    Slovácko vybojovalo rohový kop, který zahrával Bartoš na přední tyč, ovšem Tryzna míč odvrátil mimo pokutové území.

86
    Žlutou kartu viděl hostující Maxa.

82
    Bartoš předložil míč v pokutovém území Hašovi, který po kontaktu s obráncem upadl a dožadoval se odpískání pokutového kopu, místo toho viděl jen žlutou kartu.

82
    Bohemka vystřídala počtvrté. Šedivého nahradil Kouba.

80
    Bartoš zahrál rohový kop nakrátko s Michnou, první jmenovaný míč nacentroval do pokutového území, ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.

79
    Hašův nadýchaný centr do pokutového území odvrátil Živný na rohový kop.

77
    V těchto minutách je hra od obou mužstev neurovnaná plná nepřesností

73
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Maxa přihrál do pokutového území míč JANU JISKROVI, který přes obránce překonal technickou střelou brankáře Urbánka.

72
    Jiskra byl ošetřen a bude pokračovat ve hře.

71
    Jiskra dostal míč za obranu Slovácka, u míče se byl však byl dříve brankář Urbánek, který se s hostujícím útočníkem srazil a hra je přerušena.

70
    Hašova střela ze střední vzdálenosti byla zblokována, odražený míč se dostal v pokutovém území k Bartošovi, kterému se střela nepovedla.

68
    Bartoš zahrával další rohový kop. Míč odvrátil Ptáček do bezpečí.

64
    Bartoš zahrával rohový kop. Hlavička Křivánka byla málo důrazná.

62
    Zelinka se uvolnil na pravé straně, před pokutovým územím byl faulován, akce pokračovala, míč se dostal k Hašovi, který vyzkoušel pozornost brankáře Havránka.

60
    Třetí střídání v sestavě hostů. Ze hřiště odešel Rein, který přepustil své místo Jiskrovi.

59
    Haša z levé strany prošel s míčem ke středu pokutového území a placírkou se snažil umístit míč k tyči, brankář Havránek se nenechal překvapit a míč chytil.

58
    Bartoš viděl nabíhajícího Andreoua, kterému se snažil míč adresovat, ale přihrávka byla prudká a míč doputoval k brankáři Havránkovi.

54
    Michna předložil míč před pokutovým územím Bartošovi, který chtěl akci ještě vyšperkovat přihrávkou na Adreoua, kterému se míč před Havránkem zapletl mezi nohama, nakonec akci vyřešil tygřím skokem brankář Havránek.

50
    Petlička postupoval s míčem středem hřiště, přihrál míč Maxovi příliš prudce a míče se zmocnil Urbánek.

46
    Také hosté vystřídali. Hřiště opustili Horváth se Šebkem, které nahradili Maxa s Košatou.

46
    Trenér Vajčner provedl do druhého poločasu trojí střídání. Ondicu nahradil Ťok, dále Nečase vyměnil Michna a do třetice hřiště opustil Franta, kterého nahradil Andreou.

46

Skončil nám první poločas, po kterém juniorka Slovácka vede 1:0 nad juniorkou Bohemky. V prvním poločase bylo lepším týmem Slovácko, když častěji drželo míč na svých kopačkách. Vedoucí branku Slovácka vstřelil Ohnutek, poté ještě mohl zvýšit skóre Franta z přímého kopu, ale radost mu zkazil perfektním zákrokem Havránek.

45+1
    Tryzna zahrál rohový kop, obrana Slovácka bez problémů míč odvrátila.

45
    Rozhodčí Adámek bude nastavovat v prvním poločase jednu minutu.

42
    Teď mělo Slovácko štěstí, k odraženému míči se dostal Živný a vystřelil tvrdou střelu, která jen těsně minula levou tyč Urbánkovy branky.

41
    Centr Šebka do pokutového území na přední tyč odvrátil Urbánek mimo pokutové území.

40
    Nečas se vrátil zpět na hrací plochu, uvidíme v průběhu dalších minut jak zranění bylo vážné.

39
    Nečas je ošetřován za postranní čárou, hra pokračuje.

37
    Hra je přerušena, na hřišti leží domácí hráč Nečas.

35
    Egert za faul na Hašu viděl od rozhodčího Adámka žlutou kartu.

31
    Slovácko v těchto minutách je lepším mužstvem, drží míč na polovině Bohemky.

29
    Z rohového kopu Slovácko nic nevytěžilo.

29
    Bartoš byl faulován před pokutovým území. K míči se postavil Franta a krasně míč zakroutil k tyči, perfektním zákrokem se prezentoval brankář Havránek, který míč vyrazil na rohový kop.

22
    Rein postupoval po levé straně, dostal se až do pokutového území, ale míč přihrál Šebkovi na paty.

21
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    TOMÁŠ OHNUTEK dostal míč do pokutového území, zbavil se bránícího Egerta a míč poslal do protipohybu brankáře Havránka.

20
    Míč táhl po pravé straně Tryzna, který jej přiťukl Šebkovi, ten s míčem neotálel a nacentroval jej do pokutového území Slovácka, pro míč si přišel brankář Urbánek

16
    Šedivý se zbavil Prajzy na pravé straně a přízemním centrem hledal své spoluhráče, do dráhy míče se vložil brankář Urbánek a míč chytil.

15
    Útočný faul byl odpískán Šebkovi, míč do hry uvedl Urbánek.

14
    Nečas zahrál dlouhý míč na bránu Bohemky na nabíhajícího Hašu, který svým pohybem udělal starosti brankáři Havránkovi, který nebyl si jistý svým zákrokem, naštěstí u odraženého míče nebyl nikdo z domácího týmu.

11
    Akci založil na pravé straně Prajza, který si u rohového praporku několikrát vyměnil míč s Nečasem, první jmenovaný nacentroval míč do vápna, kde hlavičkoval Haša ovšem nad branku Bohemky.

10
    Centr Ptáčka do vápna na Reinu byl příliš dlouhý a míč skončil v zámezí.

6
    Centr z rohového kopu mířil do náruče brankáře Urbánka.

5
    Horvath nacentroval míč ze standardní situace do pokutového území Slovácka, ve skrumáži odvrátil míč jeden z obránců Slovácka na rohový kop.

4
    Ondica nadvakrát nacentroval do vápna Bohemky na Hašu, který byl pokryt Živným, jenž míč odhlavičkoval mimo pokutové území.

2
    Rein se snažil prosadit přes Prajzu po pravé straně, ale domácí obránce vyřešil situaci nejlépe jak mohl, tím že se bude rozehrávat od domácí branky.

1

-1
    Rozhodčí Adámek přivádí obě mužstva na hrací plochu. Slovácko bude hrát v bílých dresech, hostující hráči Bohemky v zelených dresech.

-3
    Hráči Bohemky a Slovácka se v útrobách stadionu připravují na dnešní zápas.

1. FC Slovácko: Urbánek - Ondica, Mikulica, Ohnutek, Franta, Bartoš, Haša, Prajza, Zelinka, Křivánek, Nečas

Bohemians 1905: Havránek - Ptáček, Žaloudek, Živný, Eger, Tryzna, Šedivý, Horváth, Šebek, Petlička, Rein

Rozhodčí: Adámek - Gallo, Ogrodník.

Dobré pondělní odpoledne z kunovické Bělinky. Juniorská liga dnes pokračuje sedmým kolem. Jeden ze zápasů sedmého kola se odehraje v Kunovicích kde přivítá Slovácko pražské Bohemians 1905. Slovácko v posledních dvou kolech dvakrát prohrálo a ocitlo se po šesti odehraných kolech na předposledním místě. Naopak hráči Bohemky udolali těsným výsledkem 1:0 Slávii Praha a drží se momentálně na pátém místě.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.