Kypr – Island 1:0 (kon.) | Izrael – Rusko 0:4 (kon.) | Gruzie – Španělsko 0:1 (kon.)
Rumunsko – Andorra 4:0 (kon.) | Bosna – Lotyšsko 4:1 (kon.) | Norsko – Slovinsko 2:1 (kon.)
Bulharsko – Arménie 1:0 (kon.) | Turecko – Estonsko 3:0 (kon.) | Slovensko – Lichtenštejnsko 2:0 (kon.)
Rakousko – Německo 1:2 (kon.) | Švédsko – Kazachstán 2:0 (kon.) | Švýcarsko – Albánie 2:0 (kon.)
San Marino – Černá Hora 0:6 (kon.) | Srbsko – Wales 6:1 (kon.) | Maďarsko – Nizozemsko 1:4 (kon.)
Řecko – Litva 2:0 (kon.) | Polsko – Moldavsko 2:0 (kon.) | Belgie – Chorvatsko 1:1 (kon.)
Sev. Irsko – Lucembursko 1:1 (kon.) | Itálie – Malta 2:0 (kon.) | Francie – Bělorusko 3:1 (kon.)
Anglie – Ukrajina 1:1 (kon.) | Skotsko – S. Makedonie 1:1 (kon.) | Portugalsko – Ázerbájdžán 3:0 (kon.)
Rumunsko
4:0 (2:0)
Andorra
Úterý 11.09.2012, 19:30Kvalifikace MS (Evropa)

Dnes se žádné překvapení nekonalo. Andorra měla pár světlých chvil, ale jinak potvrdila, že toho na evropské fotbalové scéně příliš nezmůže a Rumunsko zvítězilo vysoko 4:0.

Děkuji za pozornost a hezký zbytek večera. (21:23:49)

90+3
    Rumunsko právě vstřelilo branku!
    Poměrně důstojný výsledek se hostům udržet nepodařilo a dostávají ještě jednu ránu a byla to rána jako z děla v podání ALEXANDRU MAXIMA.

90+1
    V nastaveném čase ještě pečetí výhru domácího týmu VALERICA GAMAN.

88
    Gómes teď zachránil hosty od další branky.

85
    Rumunsko už nepřipouští žádný závěrečný tlak soupeře a kontroluje zápas v útoku.

81
    Cristian Tănase opouští hřiště a nahrazujej jej Alexandru Maxim.

79
    Hosté střídají. Peppe nahrazuje Pujola.

74
    Gheorghe Grozav teď měl dobrou příležitost ještě zvýšit vedení domácích ale střela mu vůbec nesedla.

69
    Střídají také hosté Silva nahrazuje Gómeze.

66
    Další útočná akce hostů ztroskotala na ofsajdu, ve kterém byl Gómez.

61
    Už t ovypadalo, že se Pujol z Andorry dostane do šance, ale rozhodčí mu odmával ofsajd.

56
    Druhé střídání na domácí straně. Na trávník vbíhá Raul Rusescu a za potlesku fanoušků odchází Marica.

52
    Kapitán hostů Ildefons Lima dostává žlutou kartu.

49
    Brankář hostů Gómes teď předvedl dobrý a efektivní zákrok.

46
    Do druhého poločasu nastoupil za domácí Tătăruşanu a sedět zůstal Lobonţ.

46

Druhý poločas začne přibližně ve 20:32.

První poločas je u konce. V prvních minutách se v něm domácí trochu osmělovali, ale nakonec začali hrát svoji hru a potvrzují roli dnešního favorita vedením o dvě branky.