Kypr – Island 1:0 (kon.) | Izrael – Rusko 0:4 (kon.) | Gruzie – Španělsko 0:1 (kon.)
Rumunsko – Andorra 4:0 (kon.) | Bosna – Lotyšsko 4:1 (kon.) | Norsko – Slovinsko 2:1 (kon.)
Bulharsko – Arménie 1:0 (kon.) | Turecko – Estonsko 3:0 (kon.) | Slovensko – Lichtenštejnsko 2:0 (kon.)
Rakousko – Německo 1:2 (kon.) | Švédsko – Kazachstán 2:0 (kon.) | Švýcarsko – Albánie 2:0 (kon.)
San Marino – Černá Hora 0:6 (kon.) | Srbsko – Wales 6:1 (kon.) | Maďarsko – Nizozemsko 1:4 (kon.)
Řecko – Litva 2:0 (kon.) | Polsko – Moldavsko 2:0 (kon.) | Belgie – Chorvatsko 1:1 (kon.)
Sev. Irsko – Lucembursko 1:1 (kon.) | Itálie – Malta 2:0 (kon.) | Francie – Bělorusko 3:1 (kon.)
Anglie – Ukrajina 1:1 (kon.) | Skotsko – S. Makedonie 1:1 (kon.) | Portugalsko – Ázerbájdžán 3:0 (kon.)
Norsko
2:1 (1:1)
Slovinsko
Úterý 11.09.2012, 20:00 • Ullevaal Stadion, Oslo • Kvalifikace MS (Evropa)

90+3
    Dejan Kelhar vidí za tento zákrok žlutou.

Konec! Skončilo nám utkání, které rozhodl pokutový kop v poslední minutě utkání! Celkem jsme viděli 3 branky. V první půli se trefil nejprve Suler a o 10 minut později vyrovnal Henriksen a vítěznou branku z penalty po faulu Kelhara vsítil Arne Riise.
    Norové si připisují první tři body a jsou pátí. V říjnu je čeká důležitý zápas ve Švýcarsku a pokud chtějí pomyslet na MS musí bodovat.
    To Slovinci jsou zatím poslední, tedy šestí, ve skupině E s 0 body. V dalším kole kvalifikace narazí doma na celek z Kypru a pokud chtějí zopakovat svou účast na MS v Brazílii už musí zabrat za 3 body.

Já se s Vámi loučím přeji příjemný zbytek úterního večera a při dalším přenosu na shledanou! (21:57:39)

90+4
    Norsko právě vstřelilo branku!

Oblak sice vystihuje stranu, ale na bombu JOHNA ARNA RIISEHO do levé půlky branky nedosahuje.

90+3
    Penalta! Po pár minutách na hřišti posílá ve vápně k zemi Alexandera Søderlunda Kelhar a dává obrovskou šanci domácím!

90+2
    Arne Riise posílá zřejmě poslední aut do vápna, tam jej ale domácí obrana vykopává pryč.

90+1
    Hosté naposledy střídají. Ze hry jde Ljubinjankič místo něj Dejan Kelhar.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

88
    Taktické střídání na konci zápasu. Hřiště opouští Tarik Elyounoussi místo něj přichází Alexander Søderlund.

87
    Střílený centr Matiče končí v rukavicích Pettersena.

86
    Domácí Waehler posílá volný míč pro jistotu do autu.

84
    Pečnik fauluje Ruuda, který žádá po hlavním sudím žlutou kartu pro faulujícího, ale jeho prosby nejsou vyslyšeny.

83
    Joshua King od půlící čáry sám sprintuje směr branka, avšak při pokusu o kličku sám sebe obehrává.

82
    Na druhé straně se podobnou situací prezentuje Oblak.

82
    Centr hostů z levé strany Pettersen v pohodě chytá a rozehrává.

81
    Souboj King vs. Cesar o volně letící míč končí nerozhodně. Míč končí v zámezí.

80
    Tarik Elyounoussi se prezentuje útočným faulem.

78
    Bostjan Cesar si vyšlápl ve vzduchovém souboji na domácího Kinga a tvrdě ho zraňuje loktem. Vidí po právu žlutou kartu.

77
    Útočný faul domácího Hangelanda.

76
    Tvrdá střela Arna Riiseho končí na zádech Brečka a tudíž rohem, který hostující obrana zahrává do zámezí.