Trnava – Senica 2:4 (kon.) | Poprad – Košice 2:3 (kon.) | Spišská N. Ves – Bardejov 7:3 (kon.)
Martin – Trenčín 3:1 (kon.) | Pelhřimov – Pelhřimov B 16:13 (kon.) | Poruba 2011 – Vsetín 1:4 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
7:3 (3:1, 1:0, 2:2)
HK Bardejov
sk Úterý 11.09.2012, 17:00 • Spišská Nová Ves • Přípravné zápasy

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:00.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

06:53
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Úvodný gól stretnutia zaznamenal kapitán Ľubomír VAIC. Asistencia: Vantroba.

08:36
    Na rozdiel dvoch gólov zvyšuje Boris KREMPASKÝ. Asistencie: Vaic, Vantroba.

09:26
    Bardejov dal gól!
    Radosť z dvojgólového vedenia netrvala dlho Jakub Mihalič znížil.

17:47
    Vydarená akcia na konci prvej tretiny. Roman Kohutiar sa natlačil pred brankára hostí a pohotovo zakončil. Asistencia: Findura.

20:00
    Prvá tretina skončila.

Úvodné zostavy:

HK Spišská Nová Ves: Lipovský - Vartovník, Škrak, Novák, Kohutiar, Krempaský, F. Novák, Horváth, Nitrianský, Džerenga, Vantroba, Smotrila, Prokop, Klinga, Nádašdi, Findura, Lapšanský, Vaic

HC 46 Bardejov: Andreanin - Marton, Valentín, Jasovský, Mojdis, Hričina, Chovan, Knap, Stríž, Bochňa, Belušár, Poláček, Halás, Macejko, Tkáč, Hoďa, Krčula, Valchař, Nagy, Dancsák, Mihalič.

Rozhodca: Tornay - Gavalier, Gajan.

O chvíľu nám začne druhá tretina prípravného stretnutia, ktoré je pre obe mužstva generálku na novú sezónu. Prvá tretina priniesla zaujímavý hokej. Diváci videli štyri góly, zvlášť potešili tie domáce po vydarených akciách.

Menšie technické problémy s rolbou, ktorá zablokovala prístup rozhodcovskej trojice na ľadovú plochu.

20:01
    Začala druhá tretina.

Dnes v úlohe hlavného rozhodcu "večný čiarový" Tornay, ktorý v prvej dvadsaťminútovke veľa práce nemal. Obe mužstvá hrajú korektne a slušne.

20:43
    Tvrdá strela na brankára Martona, ktorý dvakrát po sebe musel zasahovať.

21:16
    Spišiaci sa usadili v obrannom pásem hostí, ale ich prevaha štvrtý gól nepriniesla.

21:51
    Každý chvíľku, ťahá pílku - teraz pre zmenu častejšie pred Lipovským hostia. Domáci brankára však veľa práce nemá.

40:00
    Druhá tretina skončila.

23:00
    Smotrila v gólovej pozície, ale z rohou pozorného Martona neprekonal.

23:35
    Domáci sa tlačia dopredu, ale ich snaha končí na modrej čiare Bardejova. Hostia veľmi pozorne bránia.

24:55
    Nariadené trestné strieľanie za faul na Kohutiara.

24:54
    Trestné strieľanie využité. Kohutiar si šikovne položil Martona na ľad a dlhým oblúkom zasunul puk do odkrytej brány.

26:12
    Ďalší gól mal na hokejke Filip Novák, ale Marton opäť pri ľavej žrdi veľmi pozorný.

27:05
    Štvrtý gól hostí trošku rozladil. Viazne im kombinácia a nevedia sa dostať pred Lipovského.

27:41
    Za bránou to skúšajú Hričina a Jasovský, no žiadny závar pred domácom bránou z toho nie je.

28:22
    Šikovná prihrávka pred bránu, ale Lukáš Novák mal puk na dlhú hokejku.

30:00
    V polovici zápasu vedú Spišiaci zaslúžené 4:1. Hrajú s prehľadom a nebezpečne vyrážajú do protiútokov. Bardejovčania hľadajú ten správny herný rytmus.

30:19
    Kohutiarova strela preletela len popred bránu hostí.

30:40
    Vylúčený hráč hostí Stríž za podrazenie.

31:52
    Kostrbatá presilovka Novovešťanov, nevedia sa usadiť pred bránou hostí.

32:40
    Hostia v plnom počte.

32:59
    Spišská nevyužila presilovku, ktorá vôbec nevyšla. Marton nemusel ani raz zasahovať.

33:58
    Krempaského tvrdá strela letí až na ochrannú sieť. Po štvrtom góle tempo hry upadlo. Zatiaľ druhá tretina zaostáva za prvou.

34:14
    Vylúčený hráč hostí Polaček.

34:14
    Ďalšia šanca pre domácich zvýšiť vedenie. Presilovku začali dobre, no chýba zakončenie.

35:10
    Smotrila si dobre hľadal miesto pred bránou, ale puk nezasiahol.

36:14

36:23
    Nevyužitá presilovka, ktorá bola zahraná ešte horšie, ako tá predošlá.

36:42
    Po dlhšom čase musel zasahovať domáci brankár Lipovský.

37:20
    Knap v dobrej pozícii to príliš prekombinoval. Chcel vytiahnuť Lipovského z brány, ale jeho ťah mu nevyšiel.

38:13
    Smotrila sa dostal do úniku, ocitol sa sám pred Martonom, no napálil to len do jeho betónov.

39:11
    Kapitán Vaic hľadal pred bránou Smotrila, ale z gólovej šance nakoniec nič nebolo.

39:51
    Opäť v streleckej pozícii aktívny Knap, jeho strela bola zrazená.

40:00

Druhá tretina veľa kvalitného hokeja nepriniesla. Za tou prvou zaostala hlavne po hernej, aj gólovej stránke.

Ďalšia tretina začne približne o 18:27.

40:01
    Začala tretia tretina.

41:00
    Nechytateľnou delovkou do šibenice Nagy znížil na 4:2.

41:54
    Lipovský opäť v pohotovosti, hostia po góle ožili.

42:04
    V gólovej šanci Knap, no skóre sa nemenilo.

42:30
    Pred bránu sa natlačil Krempaský, ale skôr ako puk, dostal do brány Martona.

43:13
    Bardejovčania vycítili šancu, viac útočia, Lipovský musí byť stále v strehu.

44:03
    Rýchla kombinácia dvojice L. Novák - Findura, ale zblokovaná strela končí vysoko nad bránou.

44:16
    Opäť rýchly protiútok a šanca Belušára, ktorý to napálil rovno na Lipovského.

44:45
    Tvrdá strela Krempaského minula Martonovú bránu.

45:05
    Gól Bardejova na začiatku tretej tretiny prebudil hostí. Tí sú aktívnejší a ich snaha o strelenie ďalšieho gólu je veľmi veľká. Naopak domáci sa len pomaličky rozbiehajú.

45:57
    Najkrajší okamih zápasu. Skvelá kombinácia Finduru s L. NOVÁKOM, ktorý zakončoval do prázdnej brány. Asistencia: Findura.

46:53
    V čase, keď sa Bardejovčania začali vracať do zápasu, prišiel rýchly protiúder. Na gól mohol odpovedať Dancsák, ale Lipovský jeho zámer vystihol.

48:00
    Veľký závar pre Lipovským. Hostia rozkrútili poriadny kolotoč, ktorému chýbalo len gólové zakončenie.

48:10
    Vylúčený hráč hostí Belušár.

49:00
    Nemastná neslaná presilovka Spišiakov, vôbec sa nevedia dostať pred Martona.

49:41
    Konečne využitá presilovka. Opäť perfektná kombinácia a gól Richarda SMOTRILU, po ukážkových prihrávkach Vaica a Krempaského. Asistencie: Krempaský, Vaic.

50:22
    Vylúčený hráč hostí Hoďa.

55:10
    Druhý zápis do listiny strelcov mohol mať Nagy, ale v dobrej pozícii zle zakončil.