Jihlava – Hr. Králové 7:1 (kon.) | Třebíč – Kadaň 2:1 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 4:3 (po s.n.)
Mladá Boleslav – Litoměřice 6:3 (kon.) | Olomouc – Šumperk 1:0 (kon.) | Písek – Most 4:2 (kon.)
Beroun – Havlíčkův Brod 3:7 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
3:7 (1:4, 1:2, 1:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Středa 12.09.2012, 18:00 • Zimní stadion Beroun • 1. liga (ČR)

53:29
    Lukáš Endál vyloučen za podražení. Velká šance pro Beroun.

39:28
    Domácí přicházejí o výhodu vinou Jaroslava Hertla, který je poslán na trestnou lavici na nedovolené bránění.

37:54
    Hosté opět vytvořili závar před brankou, ale po útočném faulu o pásmo přicházejí z důvodu faulu Jonáše Fiedlera který za hru vysokou holí dostává 2+2 minuty.

32:28
    Vyloučen hráč domácího týmu Ondřej Hošťálek za hákování.

28:50
    Malý byl zasažen holí do obličeje. Dvou minutový trest dostává Pavel Musil.

25:34
    Za podražení vyloučení hostujcí Meidl. Domácí budou hrát více než půl minuty 5 na 3.

24:13
    Za krosček je vyloučen Tomáš Protivný (HBR).

18:32
    Beroun bude hrát přesilovou hru. Hosté potrestáni za příliš mnoho hráčů na ledě.

13:15
    Za nedovolené bránění vyloučen Jan Soldán (HBR).

05:43
    Medvědi jdou do oslabení, dokonce dvojnásobného. Ve stejném čase vyloučeni Jaroslav Hertl za podražení a Tomáš Doležal za napadení.

02:09
    První vyloučení. Za držení vyloučen Martin Ondráček (HBR).

Jakub Vais

Branky a nahrávky: 16. R. Meidl (Šulc), 31. Stromko (Klhůfek, Šulc), 43. R. Meidl (Trojan, Klhůfek) - 5. Ondráček (Kostourek), 7. Ostrčil (Vondráček), 8. Rytnauer (Kostourek), 8. Štěpánek, 29. Ondráček, 34. Novotný (Rytnauer, Vondráček), 46. Ondráček (Kostourek, Rytnauer)

Medvědi Beroun 1933: Di Rienzo (8. Kůdela) - Malý, Jebavý, Nedvěd, Hertl, Kořínek, Šulc, Ruprecht - Vostřák, Karpov, Doležal - Padělek, Stromko, Klhůfek - Žejdl, Hošťálek, R. Meidl - Palaščák, Videlka, Trojan - Milfait.
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Suchan (Dolejš) - Ostrčil, Soldán, Protivný, Morava, Novotný, Jelínek - Endál, Vondráček, Knotek, Polodna, Třetina, V. Meidl, Ondráček, Kostourek, Rytnauer, Stehlík, Musil, Štěpánek, Fiedler.

Rozhodčí: Schmejkal - Frodl, Svobodová