Písek – Hlavice 4:1 (kon.) | Sparta B – Strakonice 0:0 (kon.) | H. Měcholupy – Převýšov 1:3 (kon.)
Kunice – Vltavín 2:1 (kon.) | Chrudim – Kolín 1:2 (kon.) | Chomutov – Kladno 5:0 (kon.)
Karlovy Vary – Domažlice 3:2 (kon.) | Roudnice – Zápy 2:1 (kon.) | Králův Dvůr – Č. Lípa 1:1 (kon.)
FC Chomutov
5:0 (3:0)
SK Kladno
Středa 12.09.2012, 17:00 • Letní stadion na Zadních Vinohradech, Chomutov • Česká fotbalová liga

87
    Poslední střídání domácích, odchází Smrž, nahradí ho na posledních pár minutek Dolejška, který bez čelovky těžko něco zahraje.

80
    Na hřiště se podívá ještě na závěrečných deset minut Poláček, který nahradí Pavlíčka.

76
    Kladno reaguje na nepříznivý výsledek ještě jedním střídáním, ze hřiště odchází Švambera, nahradí ho hráč exotického příjmení Nessiqbayev.

64
    Ze hřiště odchází muž zápasu Aleš Pikl, který zařídil jeden gól z penalty a na dva přihrál z přímých kopů. Nahradí ho nová posila z Bohemians Praha, Martin Horáček.