Čeljabinsk – Dynamo Moskva 4:1 (kon.) | Jaroslavl – Mytišči 1:2 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
4:1 (2:1, 2:0, 0:0)
Dynamo Moskva
Neděle 16.09.2012, 13:00KHL

Utkání je u konce. Ve třetí třetině gól nepadl. Viděli jsme pěknou hru v podání domácích, ale spoustu zbytečných vyloučení na obou stranách, dokonce několik dvojnásobných početních výhod i na straně hostů, ti ale své šance zužitkovat nedokázali a tak si dnes Traktor Čeljabinsk připisuje vítězství 4:1.

Díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (15:18:14)

60:00

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

55:37
    Jak je vidno, na ledě už se dohrává, aktivnější jsou domácí jako v podstatě celé utkání. Hosté nemají už žádné síly na nějaký odpor.

52:18

50:18
    Prozměnu vyloučení hostů. Na trestnou lavici odchází Janne Jäläsvaara za hákování.

49:20
    Kdepak, hosté dnes nejsou schopni vytvořit si pořádnou gólovou příležitost. Hra je v domácí režii.

46:09

44:09
    A znovu, vyloučení domácích. Tentokráte odchází Stanislav Čistov za nedovolené bránění.

43:27

41:27
    Další vyloučení domácích. Alexej Vasilčenko odchází na 2 minuty za podražení.

41:30
    Hosté jsou dnes opravdu bezmocní v přesilových hrách, teď pálil na Garnetta prozměnu Solovjov, ale gólman domácích byl na svém místě.

41:26
    Domácí už jsou ve čtyřech.

40:30
    Dmitrij Rjabykin odchází na 2 minuty za vysokou hůl a přesilovka 5 na 3 pro hosty.

40:01

Další třetina začne přibližně ve 14:40.

Ve druhé třetině jsme viděli slušný počet vyloučených a znovu z toho těžili domácí, kteří navýšili své vedení o dvě branky. Na začátku třetiny bude začínat Moskva v pěti proti čtyřem.

40:00

39:26
    Ihned po návratu domácího hráče si Traktor zahraje znovu ve čtyřech. Menší trestí za hákování dostává Jevgenij Katičov.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 8. Bulis (Rjabykin, Čistov), 8. Jakucenja (Kantiola), 29. Kuzněcov (Čistov, Bulis), 35. Bulis (Kuzněcov, Rjabykin) - 13. Pěstunov (Kvapil)

Traktor Čeljabinsk: Garnett - Quint, Rjabykin, Katičov, Vasilčenko, Razin, Bělov - Čistov, Bulis, Kuzněcov - Kontiola, Jakucenja, Karpov - Popov, Glinkin, Antipov - Zakijev, Sajustov, Panov.
    Dynamo Moskva: Jerjomenko (Volkov A.) – Novák, Graňák – Gorovikov, Anisin, Kasjančuk – Jäläsvaara, Solovjov – Cvětkov, Gynge, Kokarjev – Pěstunov, Kvapil - Děrljuk, Mironov – Volkov K., Šafigulin, Mosaljov – Soin, Barancev – Tolleko, Goldenkov, Lukin.