Young Boys – Liverpool 3:5 (kon.) | Udinese – Machačkala 1:1 (kon.) | Plzeň – Coimbra 3:1 (kon.)
Hapoel Tel Aviv – Atlético 0:3 (kon.) | Fenerbahce – Marseille 2:2 (kon.) | AEL Limassol – Mönchengladbach 0:0 (kon.)
Marítimo – Newcastle 0:0 (kon.) | Bordeaux – Club Bruggy 4:0 (kon.) | Stuttgart – FCSB 2:2 (kon.)
Kodaň – Molde 2:1 (kon.) | Dněpropetrovsk – Eindhoven 2:0 (kon.) | Neapol – AIK Stockholm 4:0 (kon.)
Genk – Fehérvár 3:0 (kon.) | Sporting – Basilej 0:0 (kon.) | Inter – Kazaň 2:2 (kon.)
Partizan Bělehrad – Neftçi Baku 0:0 (kon.) | Lyon – Sparta 2:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Kirjat Šmona 1:1 (kon.)
Maribor – Panathinaikos 3:0 (kon.) | Tottenham – Lazio 0:0 (kon.) | Rapid – Rosenborg 1:2 (kon.)
Leverkusen – Met. Charkov 0:0 (kon.) | Levante – Helsingborg 1:0 (kon.) | Twente – Hannover 2:2 (kon.)
VfB Stuttgart
2:2 (1:1)
FC Steaua Bukurešť
Čtvrtek 20.09.2012, 19:00 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Evropská liga

Je tu konec zajímavého zápasu. První poločas 1:1, druhý taktéž. Ve druhém poločase šli do vedení hosté, ale radost jim za pět minut pokazil vyrovnávací gól. Tak tedy zřejmě zaslouženě 2:2. Každý má po bodu. Pro tuto chvíli je to vše, za pár minut se opět přihlásím, tentokrát ze zápasu belgického Genku. (20:54:04)

90+3
    Už to vypadá na dělbu bodů.

90+2
    Hosté jen odkopávají.

90
    Ještě tři minuty se budou hrát nad plán.

90
    Dvakrát v řadě čaruje Tatarusanu. Nejprve po střele Nikoliče a posléze i z dorážky Chipciu. Ted tedy rumunský mág své mužstvo podržel.

88
    Domácí tlačí, mají velkou převahu. Hosté se už dali na bránění.

85
    Stuttgart právě vstřelil branku!

Je znovu velice rychle vyrovnáno. Asi ani jednomu z týmů není přáno vyhrát. GEORG NIEDERMEIER si naběhl na zadní tyč a takovou jemnou tečí překonal brankáře. Míč se ještě odrazil od tyče, přesto se do sítě takřka doplazil. A jedeme opět od začátku.

83
    Je zde dvojí střídání. Odešel Hajnal a Kvist, přišli Traoré a Harnik.

82
    Je tu poslední střídání u týmu, který vede. Parvulescu dohrál, nahradil jej Latovlevici.

81
    Domácí gólman Ulreich inkasuje za prostesty žlutou kartu.

80
    Steaua Bukurešť právě vstřelila branku!

Arena ve Stuttgartu je jako opařená. RAUL RUSESCU zamířil přesně k levé tyči, kam tedy Ulreich šel, ale na míč nedosáhl. Hosté tak jdou deset minut před koncem základní hrací doby do vedení. Kdo by to byl čekal.

80
    Steaua bude kopat penaltu. Popa byl faulován Rodríguezem a sudí se ani na chvíli nerozmýšlel.

79
    Hosté se nadechují k tlaku.

76
    Okazaki oživil útok domácích a ted ostrou střelou protáhl Tatarusana, který jeho dělovku vyráží mimo dosah brány.

74
    Ani střela Ibiševiče nebyla dvakrát přesná. Stále sledujeme výsledek, který určila první půle.

72
    Pintilliho přízemní střela nemohla Ulreicha ohrozit. Ten se musí poslední minuty hodně nudit.