Young Boys – Liverpool 3:5 (kon.) | Udinese – Machačkala 1:1 (kon.) | Plzeň – Coimbra 3:1 (kon.)
Hapoel Tel Aviv – Atlético 0:3 (kon.) | Fenerbahce – Marseille 2:2 (kon.) | AEL Limassol – Mönchengladbach 0:0 (kon.)
Marítimo – Newcastle 0:0 (kon.) | Bordeaux – Club Bruggy 4:0 (kon.) | Stuttgart – FCSB 2:2 (kon.)
Kodaň – Molde 2:1 (kon.) | Dněpropetrovsk – Eindhoven 2:0 (kon.) | Neapol – AIK Stockholm 4:0 (kon.)
Genk – Fehérvár 3:0 (kon.) | Sporting – Basilej 0:0 (kon.) | Inter – Kazaň 2:2 (kon.)
Partizan Bělehrad – Neftçi Baku 0:0 (kon.) | Lyon – Sparta 2:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Kirjat Šmona 1:1 (kon.)
Maribor – Panathinaikos 3:0 (kon.) | Tottenham – Lazio 0:0 (kon.) | Rapid – Rosenborg 1:2 (kon.)
Leverkusen – Met. Charkov 0:0 (kon.) | Levante – Helsingborg 1:0 (kon.) | Twente – Hannover 2:2 (kon.)
FC Twente
2:2 (1:0)
Hannover 96
Čtvrtek 20.09.2012, 21:05 • FC Twente Stadion, Enschede • Evropská liga

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji Vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou! (23:01:20)

Dnešní utkání prvního kola základní skupiny Evropské ligy, které se zcela jednoznačně vyvíjelo ve prospěch Twente, končí nakonec 2:2. Již v 7. minutě se zásluhou Willema Janssena dostali domácí do vedení, když v 54. minutě zvýšil Nacer Chadli už na 2:0, zdálo se být o výsledku dnešního utkání rozhodnuto. V 67. minutě ovšem přišlo snížení v podání Artura Sobiecha a o 6 minut později si vlastní branku vstřelil domácí kapitán Wisgerhof. Oba celky si tak na úvod skupin připíší do tabulky po jednom bodu.

90+4
    Castaignos v další obrovské příležitosti opět nastřelil pouze Zielera.

90+3
    Tadićův centr nenašel žádného adresáta.

90+1
    V dnešním utkání se budou nastavovat 4 minuty, domácí začínají nastavení rohovým kopem.

90
    Do obrovské příležitosti se dostal Castaignos, který tváří tvář Zielerovy neuspěl!

89
    Eggimann vidí žlutou kartu za faul na Gutierreze.

87
    Hosté stále drží míč a snaží se strhnout utkání na svou stranu.

86
    Na hřišti se to strká! Douglas se nějak nepohodl se Sobiechem.

85
    Michajlov s problémy vyrazil ránu Husztiho.

84
    Landzaat zcela evidentně zatáhl jednoho z pronikajících hostujících hráčů, za což vidí žlutou kartu.

82
    Na hřišti zůstal ležet Schlaudraff, který si vyžádal ošetření.

81
    K odraženému míči se málem dostal Boyata, dříve ale zasáhl Zieler.

80
    Po dlouhé době se hra stěhuje před Zielera, domácí budou rozehrávat od rohového praporku.

78
    Sobiechova hlavička nemohla Michajlova nijak ohrozit.

78
    Naposledy střídají také domácí, střelce druhé branky Nacera Chadliho vystřídal Felipe Gutierrez.