Třinec – Chomutov 2:0 (kon.) | Motor ČB – Sparta 3:2 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 4:3 (po pr.)
Litvínov – Vítkovice 4:3 (kon.) | Slavia – K. Vary 3:1 (kon.)
Berani Zlín
4:3 (1:0, 2:3, 0:0 - 1:0)
HC Kometa Brno
Úterý 25.09.2012, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

56:37
    Jan Hruška (KOM) 10 min osobní trest za nesportovní chování.

56:17
    Přísné vyloučení na domácí straně. Petr Čajánek (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění. Veliká šance Komety v závěru zápasu.

47:20
    Zlín vstřelil branku, diváci se radovali ale radost překazil verdikt rozhodčího. Údajně si nedovoleně pomohl Bedřich Köhler (ZLN) 2 minuty za hákování.

40:29
    Roman Erat (KOM) vyhodil puk do hlediště a odsedí si dvě minuty.

27:58
    První přesilovka pro Kometu, Martin Hamrlík (ZLN) 2 minuty za hákování.

25:55
    Tak nakonec i oba kohouti vyfasovali dvě minuty za hrubost. Zlín hraje přesilovou hru 5na4.

25:55
    Při signalizovaném trestu se Čermák pustil do Zámorského, potrestáno bude ale pouze předchozí vyloučení Jozefa Kováčika (KOM) 2 min za nedovolené bránění.

15:34
    Kometa si musela v drtivém tlaku Zlína pomoci nedovoleně a bude se bránit dnes už třetí přesilovce domácích. Leoš Čermák (KOM) 2 min sekání.

9:09
    Miloslav Hořava (KOM) zasáhl Ondráčka do obličeje a odsedí si dvě minuty za vysokou hůl. Druhá přesilovka domácích.

4:13
    Zlín si zahraje první přesilovku, vyloučen je za hákování kapitán hostí Radim Bičánek.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 4. Köhler (Leška, Balaštík), 27. Honejsek (Veselý, Řezníček), 27. Okál, 62. Honejsek (Holík, Matějíček) - 24. T. Svoboda (J. Svoboda), 25. T. Svoboda (Dlouhý), 36. J. Svoboda (T. Svoboda, Valach)

Berani Zlín: Sedláček - Hamrlík, Horák, Linhart, Matějíček, Řezníček, Šenkeřík, Zámorský - Balaštík, Čajánek, Čech, Holík, Honejsek, Köhler, Kubiš, Leška, Melenovský, Okál, Ondráček, Šlahař, Veselý

HC Kometa Brno: Trvaj - Bičánek, Kováčik, Krejčiřík, Malec, Švrček, Valábik, Valach, Žižka - Čermák, Dlouhý, Dočekal, Erat, Holec, Hořava M., Hruška, Koreis, Petrovický, Svoboda Jak., Svoboda T., Zohorna

Rozhodčí: Polák, Jeřábek - Lederer. Tošenovjan