Slavia – Ústí n/L 5:1 (kon.) | Kometa Brno – Motor ČB 5:0 (kon.) | Třinec – Liberec 5:2 (kon.)
Pardubice – Chomutov 0:4 (kon.) | Sparta – HC Litvínov 4:5 (po s.n.) | Zlín – HC Kladno 3:2 (kon.)
Vítkovice – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
0:4 (0:0, 0:1, 0:3)
Piráti Chomutov
Sobota 29.09.2012, 16:00 • ČEZ Arena Pardubice. • DHL Extraliga juniorů

60:00
    Konec zápasu. V souboji o první místo prohráli junioři HC ČSOB Pojišťovna Pardubice s Chomutovem 0:4. Pardubičtí mladíci drželi krok se silným soupeřem dvě třetiny, v té závěrečné Severočeši i díky dvěma brankám v oslabení získali další tři body. Hezký večer z pardubické ČEZ Areny! (18:00:57)

59:19
    Východočeši hrají ve čtyřech.

58:51
    Pardubice vyhodily přes všechny čáry.

58:39
    Další vyloučený na straně domácího celku. Za krosček je na trestné lavici David Březina. Chomutov bude hrát až 38 sekund proti třem.

57:28
    Pardubice jsou ve čtyřech.

57:19
    Chomutov bude hrát devět sekund proti třem! Adam Chmelař dostal dvě minuty za vražení na hrazení.

56:20
    Chomutov se zatím nemůže dostat do pásma.

55:28
    Sekání a dvě minuty pro pardubického obránce Ladislava Havlíka, pátá přesilovka pro Chomutov.

53:50
    Dnes asi není souzeno pardubickým juniorům skórovat. Puk dotáhli asi centimetr před brankovou čáru, ale za ni jej nedostali.

51:48
    Pardubickým to už nelepí, je jasné, že souboj o čelo juniorské extraligy ovládnou Piráti Chomutov.

50:34
    Zakázané uvolnění Pardubic.

49:55
    Dominik Zelinger měl na holi snížení! Pardubický útočník hlídkoval u pravé pardubické tyčky, získal puk, ale v nádherné pozici pro něj přestřelil!

47:40
    Jiří Peštuka se dostal do samostatného úniku, přestřelil však! Chomutov je v této fázi jasně lepším celkem!

47:33
    Chomutov hraje v pěti.

47:27

46:32
    Piráti právě vstřelili branku!
    Chomutov střílí druhý gól v oslabení a opět je jejím autorem JAN MAZÁNEK. Tenhle šikula využil omylu v pardubické rozehrávce a prakticky rozhoduje dnešní utkání. Bez asistence.

45:33
    Možná poslední šance pro Pardubice. Za naražení míří na trestnou lavici Peter Horváth.

44:29
    Chomutov je teď mnohem aktivnější a okupuje pardubickou defenzívu.

43:07
    Pardubice jsou opařené, dva góly na začátku třetí třetiny nasměrovaly Piráty k další výhře v sezoně.

Jan Hrabal

Branky a nahrávky: 23. Kaše (Drobný, Kämpf), 41. Mazánek (Havel), 42. Huňady (Hlava), 47. Mazánek

HC Dynamo Pardubice: Jeschke (O. Petric) – Fridrich, Havlík, Pilný, Robertson, Starý, Škvor, Vácha – Bureš, Březina, Havel, Chmelař, Moravec, Moučka, Poulíček, Řezníček, Schneider, Veselý, Zelinger.
    Piráti Chomutov: Dovina (Maštalířský) – Drobný, Havel, Hlava, Horváth, Pelc, Szathmáry, Šulák, Tejnor – Fronk, Hammerbauer, Hejcman, Huňady, Chrpa, Kämpf, Kaše, Lehnert, Mazánek, Peštuka.

Rozhodčí: Würtherle – Beránek, Ledinský