Omsk – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Čeljabinsk – HC Slovan 3:1 (kon.) | Magnitogorsk – CSKA Moskva 1:2 (po s.n.)
Jekatěrinburg – Lev 3:5 (kon.) | Barys – Chabarovsk 3:1 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Novokuzněck 4:3 (kon.)
Petrohrad – Kazaň 5:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Nižněkamsk 5:1 (kon.) | Riga – Ufa 2:3 (po pr.)
po s.n.
Metallurg Magnitogorsk
1:2 (0:1, 1:0, 0:0)
CSKA Moskva
Pondělí 01.10.2012, 15:00 • Metallurg Ice Arena • KHL

Ve třetí třetině gól nepadl i po řadě šancí na obou stranách. V prodloužení měli domácí velkou šanci, když ve 62. minutě zasáhl Hodgman protihráče vysokou holí a vyfasoval čtyři minuty. Za necelých třicet sekund však bylo po přesilovce, když byl vyloučen Dacjuk za podražení. V prodloužení branka nepadlo, proto přišli na řadu nájezdu, kdy bitvu nervů nakonec vyhrálalo CSKA Moskva díky Igoru Radulovi - 1:2náj. (18:12:57)

A znovu Zuccarelo a tentokrát nic.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    CSKA právě vstřelilo branku!
    A je po všem IGOR RADULOV překonal blafákem do backendu Ahonena. CSKA Moskva vyhrává.