Spartak – Celtic 2:3 (kon.) | Nordsjaelland – Chelsea 0:4 (kon.) | Juventus – Šachtar 1:1 (kon.)
Valencia – Lille 2:0 (kon.) | BATE – Bayern 3:1 (kon.) | Benfica – Barcelona 0:2 (kon.)
Kluž – Manchester Utd. 1:2 (kon.) | Galatasaray – Braga 0:2 (kon.)
FK Spartak Moskva
2:3 (1:1)
Celtic Glasgow
Úterý 02.10.2012, 18:00 • Lužniki, Moskva • Liga mistrů

To je z mé strany vše a těším se u dalších on-line přenosů. Přeji hezký zbytek úterního dne. Na počtenou. (19:59:01)

A je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nakonec dopadlo lépe pro hráče Celticu, kteří porazili moskevský Spartak 3:2. Hosty poslal do vedení Hooper, jenže těsně před první přestávkou vyrovnal Emenike a tentýž hráč vstřelil ihned na začátku druhého poločasu vedoucí branku Spartaku. Ale v 64. minutě byl vyloučen domácí Insaurralde a hosté začali útočit. V 73. minutě vstřelil vlastní branku Kombarev a v poslední minutě dílo dokonal Samaras, který rozhodl o tom, že tři body putují do Skotska.

90+5
    Ti ale také o míč přišli a domácí zakládají zřejmě poslední útočnou akci v dnešním utkání.

90+4
    Ale z rohu nic nebylo a u míče jsou opět hráči Celticu.

90+3
    Hosté o míč přišli a Spartak vybojoval rohový kop.

90+2
    U míče jsou stále hosté a s domácím celkem to nevypadá dobře.

90+1
    Rozhodčí nastavuje pět minut.

90
    Celtic právě vstřelil branku!
    A hostům se to přeci jen povedlo. Vedoucí a zřejmě i vítěznou branku skotského týmu vstřelil GEORGIOS SAMARAS, který si naskočil na dobrý centrovaný míč a nedal moskevskému brankáři šanci.

90
    Hosté ze Skotska popíchají dopředu.

89
    Domácí se přeci jen vydali dopředu, ale po kombinaci míč ztratili před vápnem Celticu.

88
    Míč mají na svých kopačkách domácí borci, kteří ale kombinují na své polovině.

87
    Domácí naposledy střídají. Dohrál Ari a přišel Kozlov.

86
    Ve vápně domácích se dostal k hlavičce Efe Ambrose, ale ani on branku Spartaku netrefil.