Tábor – Milevsko 6:2 (kon.) | Klatovy – Děčín 4:6 (kon.) | Sokolov – Řisuty 1:4 (kon.)
Bílina – Jablonec n/N 4:3 (po pr.) | Kobra – Klášterec nO 5:1 (kon.) | Opava – Vsetín 4:0 (kon.)
Val. Meziříčí – Karviná (Baník) 2:4 (kon.) | Přerov – Frýdek-M. 1:2 (kon.) | Poruba 2011 – Prostějov 0:2 (kon.)
Havířov – Nový Jičín 6:2 (kon.) | SHK Hodonín – Jindř. Hradec 6:4 (kon.) | Nymburk – Pelhřimov 5:6 (po s.n.)
Chotěboř – Mor. Budějovice 3:10 (kon.) | Břeclav – Technika Brno 6:3 (kon.) | Žďár n/S – Kolín 4:2 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 03.10.2012, 18:00 • ZS SAREZA, Ostrava – Poruba. • 2. liga skupina Východ

59:55
    Tak ještě vidíme jedno vyloučení. Zcela zbytečně poslal Lukáš Hruzík k zemi jednoho z prostějovských hráčů a vysloužil si 2 minuty za hrubost.

53:24
    S domácími je ještě hůře, když Rudolf Wolf vyhodil puk z obranné třetiny a odsedí si 2 minuty za zdržování hry. Hosté mají k dispozici luxusní téměř dvouminutovou přesilovku 5 na 3!

53:10
    Rozhodčí byli pozorní a viděli šest porubských hráčů na ledě. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Lukáš Vrána. Prostějov si zahraje přesilovou hru.

46:07
    Za držení protihráče si půjde na trestnou lavici posadit Marek Slavík. Přesilovka pro Jestřáby.

35:12
    Jestřábi jdou opět do čtyř. Tomáš Stráněl dostává 2 minuty za podražení. Poruba si zahraje další přesilovou hru.

32:19
    Další vyloučený hráč Prostějova. Na lavici hanby usedá Lukáš Duba – 2 min. za vražení na hrazení. RT TORAX bude za vteřinu zahrávat přesilovku 5 na 3, která bude trvat 35 vteřin.

30:55
    Kolibárovi utekl na modré puk a do brejku se už řítil Rostislav Vaněk, prostějovskému obránci nezbývalo nic jiného než jej zastavit faulem – 2 minuty za nedovolené bránění.

30:20
    Luděk Krayzel odchází na trestnou lavici. Od hlavního rozhodčího si vysloužil 2 minuty za sekání. Přesilovka pro Jestřáby.

23:18
    Porubští si zahrají přesilovku. Robert Jedlička si pomohl v rohu kluziště hákováním.

19:12
    Marek Sedlář si pomohl faulem a míří na lavici hanby. Prostějov si v závěru třetiny zahraje přesilovku, verdikt sudího Czubaje zní hákování.

08:32
    Poruba je v posledních minutách mírně aktivnější a vynutila si faul. Na trestnou lavici usedá David Zachar – 2 minuty za držení protihráče.