Brest – Bordeaux 1:1 (kon.) | Lorient – Lyon 1:1 (kon.) | Marseille – PSG 2:2 (kon.)
Stade Brestois 29
1:1 (1:0)
Girondins Bordeaux
Neděle 07.10.2012, 14:00 • Francis-Le Blé - Brest • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

90+3
    Na začátku třetí minuty nastavení odchází domácí Coulibaly, kterého nahradí Dernis.

80
    Druhá změna na straně Brestois. Hřiště opouští autor první branky Ben Basat, kterého nahradí Ayite.

76
    První střídání předvedla domácí lavička. Odešel Grougi, který měl žlutou kartu a nahradil ho Chafni.

62
    Druhé střídání na straně hostů. Odchází N'Guemo, kterého nahradí Jussie.

46
    V poločasové přestávce došlo k jedné změně na trávníku. V hostujícím dresu Planuse nahradil Saivet.

Jozef Valenčík

Branky: 37. Ben Basat - 68. Diabaté

Karty:   64. Lička (BST), 71. Grougi (BST) - 56. Diabaté (BOR), 72. Plašil (BOR), 88. Henrique (BOR)

Stade Brestois 29: Thébaux - Lorenzi, Kantari, Baysse, Traore, Sissoko, Grougi, Lička, Lesoimier, Caoulibaly, Ben Basat
    Girondins Bordeaux: Carraso - Mariano, Henrique, Pianus, Sané, Trémoulinas, Gouffran, N'Guemo, Plašil, Obraniak, Tidiane Diabaté

Rozhodčí: Turpin - Danos, Zakrani