SHK Mustangové – HC Sparta Praha Sledge 2:3 (po s.n.) | Zlín sledge – Č.Budějovice 5:0 (kon.) | SOHO Olomouc – Karlovy Vary 0:9 (kon.)
SOHO Olomoučtí Kohouti
0:9 (0:2, 0:0, 0:7)
SKV Sharks Karlovy Vary
Neděle 07.10.2012, 17:15 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • Česká para hokejová liga

44:27
    Jeden z hostujících hráčů atakoval Karla Veselého, poté se strhla další potyčka. Petr Bejvl (OLO) a Jiří Forgo (KVA) obdrželi také pět minut a do konce zápasu.

44:21
    V samotném závěru se v domácí třetině strhla hromadná bitka. Za domácí si odpočine Stodola (OLO) a za hosty Berger (KVA). Oba inkasovali pět plus do konce utkání.

41:51
    Libor Geier (OLO) vyloučen za držení protihráče.

27:34
    Petr Bejvl (OLO) inkasuje menší trest za vražení.

16:39
    Martin Novák (OLO) se provinil nedovoleným bráněním, Kohouti se budou bránit.

08:18
    Domácí budou mít početní výhodu. Jiří Berger (KVA) se provinil nedovoleným zákrokem.

04:04
    Příliš dlouho ale Žraloci přesilovku nehráli, Petr Švec (KVA) se provinil vražením.

03:35
    Petr Hrdý (OLO) vyhodil kotouč z obranného pásma na střídačku, což je potrestáno dvěma minutami.

Miroslav Fantal

Branky a nahrávky: 8. Geier (Hrbek, Berger), 10. Forgo, 31. Očenášek (Berger), 32. Berger (Geier, Frogo), 33. Geier (Švec), 37. Berger (Geier, Janko), 40. Forgo (Hrbek), 41. Berger (Hrbek), 44. Berger (Geier)

SOHO Olomoučtí Kohouti: Hulín – Veselý K. (C), Veselý J., Bejvl, Marek – Havlík, Gergely, Prášil, Černoch, Novák, Hrdý, Stodola, Geier.
    SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Berger (C), Hrbek, Švec, Geier M., Schneider, Janko, Lindák, Forgo, Očenáček

Rozhodčí: Cik, Novotná